Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudok még mindig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok még mindig szerelmes lenni egy olyan emberbe aki folyamatosan bánt engem lelkileg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én az ilyenből hamar ki tudok ábrándulni. Pedig kevés önbizalmam van. Ezek szerint neked még kevesebb.
2016. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert szereted, ő az életed középpontja. Tudom, mert én is ezen megyek keresztül. Azt mondják, majd ha több pasit megismerek és megtalálom az igazit, eszembe se fog jutni...
2016. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, de az ilyen nők megérdemlik a sorsukat.
2016. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogyan bánt? Mármint miket mond?
2016. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

A szív és az ész két független dolog. Én is szerettem anyámat, pedig nagyon csúnya dolgokat csinált velem, lojális voltam hozzá, ő elárult. És a mai napig szeretem.

És ilyenkor jön az ész, hogy ha utálni, elszakadni tőle nem is tudsz, de kellenek bizonyos szabályok, határok amivel meghúzod a határt és véded magad.

A legjobb ha távol tudsz tőle maradni. Tehát ha együtt élsz vele akkor elköltözöl. Ha tudod merre lakik akkor elkerülöd. (bár nálam nem volt ilyen egyszerű a helyzet, nekem muszáj volt találkoznom vele). Aztán ott van, hogy nem asszisztálsz a hülyeségeihez. Egyszerűen nem veszel részt benne. Ehhez szintén meg kell acélozni magad és felismerni, mivel manipulál, és hogy lehet magad kivonni alóla.

Kezdetben ezek elegek. De a legjobb az, ha el tudod hagyni. Rossz lesz és fájdalmas, de az idő mindenre gyógyír tud lenni. Minél jobban vagy a befolyása alatt, annál lehetetlenebb minden.

2016. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha még együtt vagytok/jártok/együttéltek,akkor egyetértek az előzővel. Próbálj meg kiszállni a dologból. Fájni fog, de tovább kell lépned.


Egyébként ha ennyire fáj, megaláz, akkor ez nem szerelem. A szerelem nem fájdalmas, az egy boldog, érzés, akár nyugodtsággal, akár kellemes izgalommal. Tehát valószínűleg egy beteges ragaszkodásról van szó, ami sok mindenből fakadhat. Önbizalomhiány, tapasztalatlanság, családi okok, bármi.

2016. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Ettol erzed, h szeret. A szuleid is ezt csinaltak. Igy erzed szeretve magad. A kovetkezo parod is ilyen lesz, mert tudat alatt ilyet vslasztasz.

N

2016. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2016. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Női logika, inkább vonzóbb egy ilyen valakivel együtt lenni (esetleg kis naivan azt gondolja, hogy majd ő meg tudja változtatni..) mint hogy egy normális valakit találjon maga mellé.
2016. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Ennek semmi köze nincs a női logikához, férfiak is képesek évekig, évtizedekig benne ragadni egy bántalmazó kapcsolatban, reménykedve, hogy majd egyszer jó lesz, csak mivel a férfiakat arra szocializálják, hogy nem szabad elárulni a gyengeségüket, ők ritkábban panaszkodnak.

Hetes válaszolónál a pont.

2016. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!