Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha többre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha többre tartom magam hotelszobáknál és pár drága táskánál, virágnál?

Figyelt kérdés

Szerető lettem 18 évesen. Vagyis mikor megismerkedtünk, nem tudtam, hogy felesége van. Itt volt Magyarországon és az egyik barátnőm barátjának az ismerőse, együtt vacsoráztak és a barátnőm elvitt engem is, mert a pasi látott egy képen és mondta, hogy találkozni szeretne velem. Szóval így ismerkedtünk meg.

Belezúgtam elég hamar, de nem a pénze miatt, vagy az ajándékok miatt, mert ezek hidegen hagynak. Nem azt mondom, hogy nem esik jól, mikor virágot kapok tőle, vagy elmegyünk valamerre, de nem ez fogott meg benne... Nem is tudom, mi. De már ott tartok, hogy nem is járok haza (egyetemista vagyok amúgy), mert csütörtöktől vasárnapig/hétfőig vele vagyok, utána pedig az egyetemen. És ebből áll az életem. Hogy rá várok.

De közben tudom, hogy ez nem jó, hogy többet érek pár ötcsillagos hotelszobánál, vagy 1-1 külföldi útnál, drága kiegészítőnél... Olyankor veszekszünk, elmondom, hogy nem akarom többet látni, de 3-4 napnál úgysem bírom tovább... Közben ajándékokkal bombáz, megígéri, hogy többet lesz velem, ő is jön majd, nem csak nekem kell menni, meg hogy elmegyünk ide és oda, jobban fog rám figyelni.

De ha nagyon ideges, akkor megkapom, hogy hagyjam csak el, úgysem találok nála jobbat, aki úgy szeretne, mint ő és aki mindent megadna, törődne velem. És attól félek, hogy igaza van... Nekem sosem volt senkim, mindenben ő volt az első. Pedig nem vagyok csúnya, vagy ilyesmi.

Ő pedig tényleg fél órán belül találna mást a helyemre, hiszen megvan mindene, jól néz ki, vicces, kedves. Nem is értem, miért van velem.


Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

Tudom, hogy ennél többet érdemlek és hogy idővel majd többet szeretnék (sőt, már talán most). Viszont félek, hogyha elhagynám, tényleg nem találnék senkit.


2016. okt. 4. 19:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha felesége van akkor hagyd őt mert csak rossz sűlne ki belőlle.
2016. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Valszeg több olyan kis lotyója is van neki mint amilyen te vagy. Elszórakozik még veled valameddig, aztán ha megunt, eldob mint egy használt gumit.
2016. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Annyira szeret, hogy hétfőtől csütörtökig dugja a feleségét, és nem akar tőle elválni.

Mit kapsz ebből a kapcsolatból? Ajándékokat!

Egy fokkal jobb, mintha kapnál egy húszezrest minden menet után.


Ha szerinted többet érsz, ne add magad oda ilyen olcsón!

2016. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

Nos, nem ad meg neked mindent! Ha mindent megadna, törődne veled, akkor nem tartana szeretőként téged, és nem vágna ilyet a fejedhez, hogy akkor hagyd el majd talál mást.


Attól pedig ne félj, hogy nem találsz mást, mindig erre gondolj: egy embert már megfogtál valamivel, lesz más is, akit megfogsz majd. Én ezért nem félek, hogy egyedül maradok.


Ennyit tudtam mondani. :S

U.i.: ha van önbecsülésed, és a másik nő iránt egy kis tisztelet és együttérzés benned, akkor igenis erőt veszel magadon és elhagyod ezt az embert, mert az ilyen nem ember, hanem egy gerinctelen valami.

És veled is pontosan ezt fogja tenni majd, amit most a feleségével.

2016. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=hrhwUTwm5dU


Ez egy jó kis francia lélektani/és pucérkodó kamaradarab a szeretőségről.

2016. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a kettes írta, az lesz, ha nem te lépsz.

Én, nem vagyok pénzes, de pont ezt csináltam. Végül, nem akartam a nejemmel balhét és dobtam.

2016. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru hulye kis hulyiheto picsuszka vagy (es ha reklamazod magadrol ezt a sztorit, meg szep hogy nem talalsz senkit), a pasi meg tudja ezt, es amig szorakoztatja a punci meg a picsusz, addig marad. Mit tegyel? Novessz onbecsulest, es tartsd tobbre magad annal hogy unatkozo fazon spermatartoja vagy.
2016. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
#2-es a szívemből szólt. Nyers, őszinte választ kaptál. Gondolkozz el!
2016. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Elképesztő, mennyi hozzád hasonló nő létezik. Például ide is szinte mindennap kikerül legalább 2-3 kérdés, és még büszkék is, hogy egy burzsuj tag lotyói lehetnek. Kajak nem értem, ezeknek a nőknek nincs agyuk?
2016. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted többet érsz, szabad meg te a tarifát!

Ismerek olyat, aki lakást és autót kapott a pasijától, mondván: ha azt akarja, hogy csak vele, akkor nyúljon a zsebébe, különben egy kuncsaft lesz csak a sok közül.

Ha leosztod órabérre, annyit nem költött rád, mint egy útszéli prostira.

2016. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!