Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el neki az igazat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki az igazat? Érdemes, hogy újra éledjenek a dolgok? Alább írom.

Figyelt kérdés
A csajba 4 évvel ezelőtt beleszerettem. Elmondta neki, smàroltunk de megmondta, hogy Nem lehet közöttünk semmi, mert nem tud elképzelni maga mellett. De smàrolt velem még egyet, mert mondtam, hogy boldog lennék, és kértem. Csak azért adta meg, mert jó gyereknek tartott és kész baràtként. Azóta vége köztünk. Viszont nics kapcsolata neki sem most és nekem sem. Én kihevertem őt 4 év alatt. Szoktunk beszélgetni, tesóai a haverjaim. Nevetünk néha, hülyéskedünk. Viszont nagyon hiànyzik. Sokat dumàltunk a smàrolàson kívül. De úgy érzem nem lenne esélyem most sem. Szerintetek mondjam meg neki mit érzek? Vagy hagyjam? Még most megtudom tenni, hogy hagyom, mert van hozzà erőm. Csak nemtudom úgy megölelném. Segítsetek. Mi lenne a jobb? Ha megakarnàm hódítani mégis mivel? 30 vagyok. A csaj 33.

2016. okt. 16. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de szánalmas vagy.
2016. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Esélytelen, felejtsd el.
2016. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
77%
Úristen.
2016. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Max. 17-nek gondoltalak az iras alapjan. Nem itt kene tartanod agyilag. Nagyon nem.
2016. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne röhögtess már, 30 éves vagy. Nagyon szereted, menj oda hozzá és hívd el valahova, és ott mond el neki az érzéseidet.
2016. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben van. Felfogtam. Én is nevetaégesnek tartom magam. Agyilag lehet, hogy 17-nek tartotok, de tényleg tanàcsokat szerettem volna kapni. Nem sértődtem meg. Jöhet még.
2016. okt. 16. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem értelek. Azt írod, hogy kiheverted 4 év alatt. Utána azt, hogy úgy érzed, most sem lenne esélyed. Akkor mit akarsz?

Én szerelmes vok egy kollégámba, de tudom, hogy butaság lenne, próbálom elengedni magamban. Nagyon nehezen megy. Neked sikerült, inkább ezzel foglalkoznál, találnál mást. Én is próbálok túllépni, nagyon nehéz. Hagyd a csudába a csajt, most ő épp szabad, de mégsem Téged hív vagy ír. Nem kellessz neki, Neked se kelljen!

2016. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kihevertem. De pont azt kérdeztem magamtól lenne értelme megint az érzelmeket kavargassam magamban. Inkàbb hagyom. Ha volna esélyem valamit érzékelnék belőle. Ő nem az a fajta, aki nem mutatja ki. Ja, ja: hagyom is.
2016. okt. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!