Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már felkeltettem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már felkeltettem egy lány érdeklődését igaz, hogy ő pusztán csak segíteni szeretne nekem. Hogyan folytassuk a dolgot? Ő inkább csak tanulásban szeretne segíteni nekem, bár lehet hogy annyira mégsem beszélgethetnék e veletek általános dolgokról is?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.A lány is az. Bettinek hívják. Most jött el az a pillanat amikor vettem a bátorságot és igazán elkezdtem vele beszélgetni igaz hogy még csak az iskolai dolgokról. Eddig annyira nagyon sokat nem beszélgettünk, de most megkértem, hogy egy kicsit segítsen a tanulásban nekem. Nagyon örültem amikor azt mondta hogy nagyon szívesen segít.Szerintetek a tanulás mellett egy kicsit a magánéleti dolgokról is beszélgessünk hogy jobban megismerjük egymást vagy ne nagyon eröltessem nehogy tolakodásnak vegye és végül ne álljon szóba velem, vagy elkerüljön.

2016. okt. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Észrevetted a lányon hogy néz téged, mosolyog melletted, vagy valami mást? Mert én ha a helyedben lennék, akkor barátkoznék vele, és hétvégén elmennétek valahova, beszélgetni stb. és jobban megismernétek egymást :)
2016. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne tanulás közben beszélgess vele ilyenekről mert lehet hogy megfordul a fejében az hogy "nem is ezért hívott akkor jobb ha lelépek" inkább a tanulást rendezzétek le és köszönet képpen hívd el valahova enni vagy inni valamit és akkor máris megvan a hangulat a beszélgetéshez. Ha nem akarja elfogadni (mert valószínű hogy azt mondja hogy jaj nem kell stb) akkor is mond hogy kell (itt lehetsz kicsit rámenős hogy biztos elfogadja. Ne feledd hogy te fizetsz szoval vigyél elég pénzt. Ha attól félsz hogy hamar lelép akkor rendelj neki valami kaját amire azt mondja hogy szereti vagy finom. Ha megrendelted akkor már nem fogja visszautasítani.
2016. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet köszönöm szépen!! De most szerdán marad velem az iskolában először tanulni. Szerintetek miután szerdán végeztünk akkor már fel kéne ajánlalnom a meghívást vagy még várjak vele ???
2016. okt. 17. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj. Kérdezz rá, hogy hétvégén rá ér e, ha azt kérdezi hogy ' tanulás' akkor mond neki azt hogy arról is lehet szó, de elvihetnéd valahova, kikapcsolódásként :) Hidd el, pontozni fogja nagyon, és neki is megfog fordulni a fejében hogy te akarsz tőle valamit, és figyelembe veszed amikor tanultok, akkor nem hoztad fel neki a témát :D
2016. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!