Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Akik tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akik tapasztalatlan férfiakkal jöttek össze, nehéz volt az eleje?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfival kezdtem el randizni akinek nem sok tapasztalata van párkapcsolatilag, sem szexuálisan.

Viszont jól elvagyunk és csak emiatt nem szeretném eldobni ezt a kapcsolatot.

Viszont tudom sok türelem kell hozzá, összecsiszolódás stb.

Aki volt/van ilyen cipőben mesélnétek róla nálatok ez, hogy ment? Nehéz volt az eleje?



2016. okt. 22. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Igaz férfi vagyok, de talán tudok segíteni. A párkapcsolat része a dolognak, nem nagyon különbözik egyéb emberi kapcsolatoktól. Mivel ahogy te is mondtad, jól megvagytok egymással, ez nem lehet gond. Ha már a szexnél jártok, ott sem kell aggódni, szoktuk tudni, hogy mit hova dugjunk. Esetleg szégyenlős lesz, vagy nem. Ez majd kiderül akkor. Emiatt tényleg nem érdemes aggódni, szerintem továbbra is jól meg lesztek. 30/f
2016. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
59%

Nem. Bár akkor még én is tapasztalatlan voltam. De a párom az meglepően gyorsan belejött a dolgokba.

Szerintem a fiúk alapból is gyorsabban ráéreznek a dologra. Én a helyedben nem aggódnék. És nem diszkriminálnám. Nem bánnék vele máshogy mint normál esetben.

2016. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatlannal jöttem össze, nem pedig életképtelennel. Mindkét eddigi partnerem szűz volt, mikor megismerkedtünk, az egyiknek egy rövid kapcsolata volt, a másiknak nulla. Semmi probléma nem volt ebből soha.
2016. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen személyiségfüggő. Ha valaki nyitott a változásra, fejlődésre, az gyorsan képes felnőni a feladathoz. De aki a megkeseredettségét és frusztrációját viszi bele a kapcsolatba, azzal nem sok mindent lehet kezdeni.
2016. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Kortól függetlenül mindenki tapasztalatlan, de csak egy új kapcsolatban. Az ösztönök mindenkiben megvannak...egymástól függünk!
2016. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!