Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a barátnőtök összevérezné a lepedőtöket mérgesek lennétek rá?

Figyelt kérdés

Tegnap este szex után észrevettük, hogy véres lett a barátom lepedője. Nem menstruálok, mert nemrég múlt el. Kiderült, hogy mielőtt átjöttem hozzá borotválkozás közben lent megvágtam magam és a szex során valószínűleg felsérthette a párom.

Bocsánatot kértem tőle de ennek ellenére is puffog azóta is. Tényleg ilyen szörnyű dolog ez? Nem szándékosan csináltam..


2016. okt. 29. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az nem jutott eszedbe hogy esetleg kimosd?
2016. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Én semennyire sem lennék mérges meg nem is puffognék.

Összetörsz 1 tányért véletlen azért se kéne semmi ilyesmit rendezni, összetört, kész, ez van, nem lehet mit csinálni -> felesleges mérgesnek lenni.

Véres lett, kikell mosni, nincs ezen semmi olyan amiért mérgesnek kéne lennie bárkinek is.

2016. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
A barátod gondolom sűrűn féltékeny, és sűrűn ígérget neked mindent hogy megbocsáss neki
2016. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem még nem jutott eszembe, ha a barátom ebéd közben lecseppentette véletlenül a levest, hogy kimosassam vele az abroszt, mint ahogy az előszobát sem mosatom fel vele, ha esős, sáros időben jön el hozzám.

Nem igazán értem a barátodat, talán inkább neki kéne bocsánatot kérnie, amiért felsértett rajtad egy gyógyulatlan sebet. A helyedben azon gondolkoznék, hogy vajon mennyire szeret engem ez az ember, akinek a lepedője tisztasága fontosabb, mint én.

2016. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
4 -es elmondott mindent. Aki ezen kiakad, attól sok jót ne várj. Persze tudom, hogy ez miatt nem fogod ott hagyni, és majd megpróbálod megérteni a további dolgait is. Nem akarok vészmadárkodni, viszont ez egy nagy felkiáltó jel akkor is.
2016. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok benne biztos, hogy ez az ember SZERETI a személyedet, aki TE vagy. Esetleg inkább döngetni téged... bocsi, de... nagyon gáz.
2016. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ú, ez égbe kiáltó dolog. Mi, évekig csináltuk, mikor megvolt, akkor milyen? Nem akadtam ki tőle.
2016. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi a párommal menzesz utolsó napjan voltunk együtt kb egy éve voltunk együtt én is összevéreztem az ágyneműjét és nem volt mérges rám egyáltalán betette mosni es kesz..
2016. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Még egy ilyen agyhalott faszinak is van barátnője. Hihetetlen...
2016. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
A barátod tudja a mosógépet kezelni, vagy még mindig az édesanyja mos rá?
2016. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!