Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez számotokra mit jelentene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számotokra mit jelentene?

Figyelt kérdés
A pasim sokat becéz ,és én is öt szóban smsben minden nap.Nincs olyan nap hogy nem.Kicsim,drágám,szerelmem és még sorohatnám ,viszont pár napja egyetlenem és egyetlen szerelmem is voltam,ami természetesen nagyon szép és érzelmes,de nem jelent valami mást is?Nehéz elmagyarázn mire gondolok :)

#szerelem #féltékenység.felnőtt párkapcsolatok
2016. nov. 1. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján ez inkább tini párkapcsolatok kategória...
2016. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Szóval.. Amiért azt mondta hogy te vagy az egyetlen szerelme, már rögtön arra gondolsz hogy megcsal. Micsoda gondolatmenet :D

Szerintem te nem ebből gondolod hogy valami gáz van, hanem valami más is lehet a dologban. Nem bízol benne ugy látszik.

Vagy ha tènyleg csak ennyi a "gond", akkor meg tuti hogy nem vagy normális :D

2016. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legkisebb bajod,egész életedben.
2016. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál,hanem személyeskedsz.Én nagyon komolyan elgondolkodom mindenen,nem csak átsiklom felette ,és természetesen lehet túl komplikálttá teszem a dolgokat,de nem vagyunk egyformák szerencsére.
2016. nov. 1. 09:07
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen nem arra válaszoltam,hát te elég gyerekes lehetsz ha ilyeneken fennt akadsz. Tudod valakinek vannak sokkal nagyobb gondjai is,mint ez,hogy jaj a pasim méshogy becéz,és akkor mivan??! Agyilag biztos valami 14 éves lehetsz!

Egyébként meg van szád,nyisd ki,arra való,hogy megkérdezd a pasikádtól,hogy miért becéz máshogy,édes istenem...

2016. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2; Te pedig egy nagyon arrogáns nő vagy.A stílusod mindent elárul rólad
2016. nov. 1. 09:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem arrogáns, hanem egy érett gondolkodású ember, ami te nem vagy. Engem is hívott a volt párom egyetlenemnek, meg se fordult a fejemben, hogy megcsal.

2016. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Na, Te Úr Isten... Látszik,h megkezdődött az őszi szünet! Nem kaptatok elég házit?! Bocs, de erre másképp nem lehet válaszolni! Légy kicsit felnőttes ha már kanod van és igen, egyetértek az előttem szólóval. A szád beszélésre van, nem csak a szop... akarom mondani, mosolygásra!
2016. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy nyers és fölényes kommentelö ,látszik neki már rég mondtak akár annyit is szerelmem

Érett nök klubjába meg nem tartozom egyelőre 18 évesen..Én emocionális vagyok,belöle meg már rég kihaltak az érzelmek bárki felé.

2016. nov. 1. 10:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit... Talált egy új becenevet ami tetszik neki. Nem szabad túlkomplikálni.

A kérdést pedig nem a korod miatt kellett volna a másik, tinis kategóriába tenni.

Ha nem akarok személyeskedni akkor persze, lehetsz nagyon érett 18 évesen. De ettől függetlenül ez a kérdés kicsit még gyerekesre sikerült, ennyi.

2016. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!