Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az micsoda, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az micsoda, hogy nagyon tetszik egy lány, de néha amit csinál az felidegesít?

Figyelt kérdés
1 éve ismerek egy lányt akivel először csak barátok voltunk de idővel később megtetszett. Tetszik a lány (nagyon) ,viszont paradox módon bármit csinál az felidegesít. Mi lehet az oka? 21 éves vagyok a lány 23...

2016. nov. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi idegesít benne? Tudsz konkrét példákat mondani?
2016. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi paradoxon. Belsőleg nem illik hozzád, ha irritál. A külsejét egy idő után megszoknád, így ha te nem tudod elviselni a dolgait már most, később csak rosszabb lesz.
2016. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"bármit csinál az felidegesít". Nem vagy normális! Ennyi.
2016. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. kommentelő: valami komolyabb érvet nem tudsz felhozni? normális vagyok... ennyi!

-----------------------------------

1. kommentelő: Leginkább úgy tud felbosszantani, hogy megbeszélünk valamit és gyakran már kiszámíthatóan talál rá valamit okot, hogy ne jöjjön el... Tehát ,hogy szóban NAGYON beharangoz valamit, de semmi se lesz belőle. Példa.: Megbeszéljük, hogy együtt menjünk el egy rendezvényre. Nagyban kb. mindenkinek szétkürtöli ,hogy ő és én elmegyünk arra a helyre aztán persze én elmegyek, várok rá és amikor felhívom ,h most akkor jön-e vagy sem közli velem ,h ő neki most dolga van... és általában ő szokta felhozni ezeket a találkákat én szívesen elmegyek vele, de aztán magasról tesz rá. Nem értem... ha kerül engem akkor minek akar együtt lógni velem? Maga a lány a megtestesült paradoxon :D

Már igazából nem is tudom, hogy anno mitől varázsolt el ennyire ez a lány.

2016. nov. 12. 23:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen van még rengeteg más kiváltó ok ami felbosszant, de a fent leírt probléma a leggyakoribb és legjellemzőbb.
2016. nov. 12. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:

menekülj!

én több évet áldoztam az életemből egy ilyen lányra

szerelmes voltam bele de ugyanakkor sok apróság meg zavart benne én sem értettem hogy lehet hogy így zavar valaki akibe bele vagyok esve

végül lett belőle egy öt éves kapcsolat

így utólag sajnálom hogy ezt az 5 évet nem egy olyan lánnyal töltöttem akivel vonzottuk volna egymást ahelyett hogy taszítjuk

2016. nov. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nem is a lány zavar téged, hanem hogy nem vesz komolyan.
2016. nov. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Igazabol teljesen mas dolgokra gondoltam eloszor mikor elolvastam a kerdesedet.

Tippem sincsen miert csinalhatja ezt ez a lany, viszont szerintem beszelned kellene vele errol ha meg nem tetted volna meg. En is voltam eleg hasonlo helyzetben egy fiuval, o is folyamatosan lemondogatta a randijainkat es en megmondtam neki hogy ez engem zavar, majd megbeszeltunk mindent es minden rendben ment ezutan. Neked is ezt tanacsolom, beszelj vele, utana sokkal okosabb leszel.

2016. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!