Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az olyan férfiról, aki szerint minden nő egy k-rva? Saját sztori, egy kis csavarral a végén.

Figyelt kérdés

Sokáig voltunk együtt, de ez a dolog folyamatos feszültségforrás volt köztünk. Azt tudni kell róla, hogy soha egy nő sem csalta meg, nem verték át, de mégis ezt gondolja. Én ezt nagyon primitív hozzáállásnak tartom, főleg, mert én is teljesen normálisan viselkedtem vele. Sőt még többet is kapott tőlem, mint amennyit megérdemelt.

Amikor kérdeztem tőle, hogy mégis miért kell mindig más nőkkel foglalkozni, mikor én vagyok a barátnőd, talán én is qrva lennék?? Olyankor kicsit elszégyellte magát, de megmagyarázni soha nem tudta, hogy mégis honnan szedte ezt az egészet. Engem viszont több régebbi kapcsolatomban is megcsaltak és átb*sztak, mégsem általánosítok. Amikor otthon voltam náluk, még az anyukájának és a mamájának is folyamatosan ezt mondogatta: A nők idióták, megbízhatatlanok, k*rvák...

Azt hozzátenném, hogy ezek mellett azért folyamatosan dicsért is, bókolt, azt mondta én vagyok neki az igazi és velem szeretne közös jövőt. Olyan dumákat lenyomott nekem mint egy igazi brazil szappanoperában. Azt mondta benne soha nem fogok csalódni, ő mindent megtesz értem, elfelejthetem az összes hülye exem aki megbántott, mert ő soha nem tenne ilyet velem. Már terveztük is az összeköltözést, azt mondta alig várja, hogy megkérje a kezem stb...

A csavar pedig: kiderült, hogy folyamatosan csalt.... :D

Csak számomra érthetetlen az ilyen férfi?? Tökéletesnek állítja be magát, a nőkben nem bízik, közben meg pont úgy viselkedik ahogy az általa annyira utált nőtípus...


2016. nov. 13. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Óóó nekem nagyon sok ilyen ismerősöm van. Mindegyiknek egy baja volt: történt valami az életükben amit nem bírtak feldolgozni, és ez a frusztrációjuk így öltött formát. Örülj a szakításnak, az exed nem volt egészséges lelkületű.


Amúgy szerintem úgymond félelemből csalt téged a barátod. Félt, hogy te teszed meg és átejted, ezért elébe ment a dolgoknak.


Te szakítottál, mert kiderült, hogy megcsal?

2016. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Tipikus. A sunyi ember mindig másokat kritizál, mert addig sem terelődik rá a gyanú árnyéka. Olyan pedig nincs, hogy én alapból nem lenézem a nőket, de te kivétel vagy a szememben. Ezt senki se higgye el egy percig se ha ilyet hall.

Az a lényeg, hogy tanultál belőle, és tudod, hogy mit nem szeretnél a jövőben.

2016. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 icu75 ***** válasza:
91%
Remélem szakítottál vele! Ami azt illeti a legtöbb férfi aki ezt gondolja hogy minden nő ku.rva a saját gerictelenségét próbálja semmissé tenni. Persze agyatlan dolog,saját magát úgyse tudja átverni. Legközelebb értelmesebb fickót keress magadnak! Vannak persze olyan pasik is akik azért hangoztatják ezt mert egy gerinctelen nő átverte őket a palánkon,de nekik nem ez az életfelfogásuk,és amint feldolgozták a traumát,visszaállnak normál szintre.
2016. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Édesanyjukat üdvözlöm.
2016. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen, én szakítottam vele.

Az anyja is csak fogta a fejét miatta. :D

Egyébként én is arra tudok gondolni, hogy félt attól, hogy én teszek valami rosszat, ezért megelőzte a problémát. Így legfeljebb csak kvittek lehetünk, de ő semmiképp nem jön ki rosszabbul, mint én. :D

2016. nov. 13. 12:22
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben azt kamuztam volna,hogy én is csaltam folyamatosan. :D Hadd egye a fene.

Amúgy,hogy derult ki?

2016. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Áhh, még a végén elterjeszti rólam is, hogy mekkora k-rva vagyok :D

Úgy derült ki, hogy hallgattam a női megérzésemre, és elolvastam az üzeneteit.

2016. nov. 13. 12:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Amikor szembesítetted azzal,hogy tudod akkor mit reagált?
2016. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tagadta. Odanyomtam elé a telefont az üzenetekkel együtt, akkor is tagadta. Félrebeszélt, engem támadott, hogy velem van a baj, mert nem bízok benne, félreértem az egészet stb. Miközben konkrétan le volt írva abban a beszélgetésben, hogy a csajjal megbeszélik az időpontot a dugásra. Sőt, még azt is írta ebben az üzenetben, hogy "félrekú*rtam, már úgyis mindegy".
2016. nov. 13. 13:00
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Jééézusom. Mennyire gáz ember :D
2016. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!