Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tobb evnyi szoros barati,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Tobb evnyi szoros barati, lekitarsi kapcsolat utan elmondtam a lanynak, hogy szeretem. O is szeret engem, de szerelmet nem erez mint en. De emiatt nem akar elveszizeni. Bovebben lent!?

Figyelt kérdés

A fo problema, hogy en kulfoldon dolgozom o pedig odahaza dolgozik.. Januarban megyek haza..

Esetleg varjak addig hogy megbeszeljem vele adna egy eselyt akar ha hazamegyek..

Es ha megsem akkor ne kinozzam magam es lepjek tul?!

Egyeb opcio?!



2016. nov. 20. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már egyszer feltetted, és válaszoltam is rá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..

2016. nov. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de most kicsit maskeppen mert most az a dilemma probalkozzak vagy fogadjam el es engejem el?!
2016. nov. 20. 04:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez továbbra is kérdés, akkor azt kell mondjam, hogy kevés az info. A hölgy alkatát kéne ismerni. Az elmondottak alapján annyi látszik, hogy türelmes és nem kapkod. Lehet, hogy emiatt összeillenétek. Ez talán magyarázat arra is, hogy miért nem érez szerelmet. Ha valami hasznos/hasznosíthatóra vagy kíváncsi akkor azt mondom, hogy ez a szitu nem túl gyakori, több évnyi együttélés mellett vagy után nem szokás szerelembe keveredni. Ennek többnyire elutasítás szokott a vége lenni. De nálatok más lett a vége, így nehéz megmondani, hogy mire mennétek. Lehet, hogy tényleg te vagy, aki neki kell.
2016. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Több éven át megfeleltél havernak/lelki szemetesládának, de több éven át nem bizsergettél meg odalent semmit, ami miatt többet akart volna tőled.



Most ennyi idő után mit vársz, hogy az elmúlt "több évben" nem indult be rád, de a jövőben esetleg majd mégis be fog?


Persze, van esélye, várj még nyugodtan 1-2 évtizedet, bár akkor sem biztos, hogy hirtelen te fogsz kelleni neki, lehet, hogy csak bepánikol majd.

2016. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha januárban véglegesen hazaméssz talán megérné mégegyszer próbálkozni pár randiban. Ha akkor se akar semmit és te szerelmes vagy belé jobb ha lassan elhalványodik a kapcsolat, mert te csak szenvednél.
2016. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!