Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok tudom hogy ez egyénresz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyTibirka kérdése:

Lányok tudom hogy ez egyénreszabott meg kinek a pap kinek a papné magyarán megmondva. Milyen magasságú és milyen hajszinu az a férfi akit ti ideálisnak tartanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Tetszett már sokféle srác. Én 161 cm vagyok barna hajú. Tetszett már tőlem alig magasabb, de langaléta srác is, szőke is, barna is, fekete hajú is. Tetszett már vékony, izmos, kicsit mackósabb srác is. A párom közel 2 m magas, szőke hajú, zöld szemű, átlag testalkatú. De ez nem azt jelenti, hogy csak ez a "típus" tetszik. Talán sablonosan hangzik, de a lényeg, hogy megfogjon benne valami. :)


21N

2016. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván az ember fejében él egy kép az ideális férfiről, és még ha nem is a külsőségek a mérvadóak, azért arról is van elképzelése. Nekem a zsánerem a sötét barna hajú (és sötét barna szemű) férfiak, magasságban pedig a legideálisabb 180-190 cm között (én 170 cm vagyok). Viszont szeretném hangsúlyozni, hogy csupán a kérdésre válaszoltam, nem ez alapján választok magamnak párt. Volt már sokféle hajszínű és magasságú párom, és sosem ezen múlt a kapcsolatunk :)

22N

2016. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pff... soha nem értettem ezt a hajszín mizériát. Nem tök mindegy?


Magasság... nem tudom, elég kevés a magas pasi.

2016. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem ez a szőrösebb, sötét hajú, világos bőrű férfi az ideál. 180 fölötti testalkattal.

[link]

[link]

(illusztráció)


Mégis az összes férfi aki valaha igazán tetszett, vagy megnéztem vagy vonzódtam hozzá, az a közelében sincs ennek. A párom világos barna hajú, velem egymagas,zöldes szemű. (szakáll legalább megvan)

Munkatársam akihez vonzódtam, az egy az egyben egy igazi Jugend volt, szőke haj, kék szem, és ő is velem egymagas volt.

Illetve volt egy srác, akinek kimondottan a szemei tetszettek, ő fekete hajú is volt, viszont rasztás (amire azt hittem nem jön be, de kiderült, hogy van akinél nem nézem hátránynak).

Arról nem is beszélve, hogy nekem Douglas Booth a tökély. És ő sem épp a zsánervonalamat erősíti, mégis azt gondolom róla, hogy ő a tökéletes szépségű férfi. Ennél szebbet én még nem láttam.


Szóval az idea egy dolog. De a valóság az, hogy néha jobbat kapunk mint amit mi elképzelünk magunknak.

2016. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami nem az ideál: 175-195 cm magas, sötétbarna/fekete hajú, sötétbarna szemű férfi.

Ettől függetlenül egyik sem szükséges feltétel, enélkül is meg tudok valakit kedvelni.

2016. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a "zsánerem" a barna haj, barna bőr, és inkább barnásabb bőr. de ami a legjobban tetszik az egy egyenes tartás, határozott megjelenés, ami még egy kevésbé jóképű férfit is vonzóvá tud tenni.

Magasságra pedig 175-180 fölött, mivel én 173-4 vagyok.


Egyébként volt már szőke, vékony, kék szemű barátom is, szóval tényleg nem ezek számítanak.

És ahogy írtam is, ha valakinek a megjelenése határozott, van kisugárzása, akkor bárhogy nézhet ki, úgyis felfigyelnek rá az emberek.

2016. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szőke hajú kék szemű 190 cm magas

25L

2016. nov. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

180 centinél magasabb (én 177 vagyok) és szőke hajú.


Alap hogy akár csak picit legyen magasabb vagy velem durván egy magas.

De volt már más hajszínű barátom is. Szóval nem elvárás, csak pluszpont ha olyan színű a haja.

2016. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
180 centi körüli, sötét hajú. Ilyen a vőlegényem is. :)
2016. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!