Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 42 évesen házasságban, gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen házasságban, gyerekekkel kimaradt az életemből a szerelem. Soha nem voltam még szerelmes, így hozta az élet. A férjemet is mint embert szeretem. Most kezd egyre jobban hiányozni ez az érzés. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ugye vannak másik is , akik nem élték meg ezt az érzést? Nem én vagyok egyedül ilyen szerencsétlen?(viszonzatlanul már voltam szerelmes )
2016. nov. 27. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy ha ez nem zavart mikor hozzámentél (gondolom a pénze miatt), akkor most se foglalkozz vele, már mindegy.
2016. nov. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer azért nem lehet rossz megélni.. Nem csak te vagy így.Mennyi ideje vagytok eggyütt?
2016. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

42 évesen akkor is hiányozhat ez az érzés ha huszonévesen megélted.

Én 15 évesen ismertem meg életem nagy szerelmét, ami végigkísért még jó pár évig, és mindig szívesen emlékszem vissza rá.

Viszont ahogy telik az idő természuetes,hogy egy hisszabb ideje tartó, hétköznapi gondokkal teli kapcsolatból elillan a szerelem, és magára az érzésre ami inspirál, feldob és színt visz az életünkbe, vágyunk.


Nincs ezzel semmi baj.


Ha a házasságod működik, nem szeretnéd felrúgni, akkor egy adandó alkalommal simán belemennék a helyedbe egy flörtbe, de csak akkor, ha mindketten azonos szinten tudjátok kezelni a helyzetet.

Erre persze nem mindenki képes, megfontolandó lépés, de ne maradjon ki az életedből ez az érzés!

2016. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy soha nem is voltál szerelmes belé? Lehet, hogy csak az eltelt évek miatt érzed ezt, illetve az is lehet, hogy szerelemes voltál, de nem azzal a lángoló szerelemmel. Gondolj a kapcsolatotok elejére, nézegess képeket és próbáld felidézni ezt az időszakot. Szerintem ez inkább nálad olyan kapuzárási pánikféle lehet, ne érezd emiatt szerencsétlennek magad.
2016. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért mentem a férjemhez egyáltalán.Az a legnehezebb az egészben, hogy most kezdek egyre jobban megszeretni valakit, akit nagyon nem lenne szabad szeretnem.Ettől még fájdalmasabb az egész.
2016. nov. 27. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szóval félre akarsz kefelni, és itt keresed a megvalto magyarázatot.
2016. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

És ha "félre akar kefélni" akkor mi van? Ha gyorsan mondanom kellene egy tökéletes kapcsolatban álló 30-as/40-es házaspárt a közelemben bizony nehéz helyzetben lennék!

Nem igaz,hogy tizen=huszon év házasság, tartós kapcsolat alatt ne jöjjön az életünkbe olyan, akiért megdobban a szívünk. És az se törvényszerű,hogy racionális gondolkodással egybevetve ezt mindenképpen el kell kerülni. Senkit nem biztatok persze a félrelépésre,de nem hiszek sajnos a tökéletes kapcsolatban, abban viszont igen,hogy egy kis kitérővel ébren lehet tartani, fel lehet ébreszteni a lángot egy már kissé ellaposodott kapcsolatban.

2016. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Én tudom milyen a nagy szerelem. 6 éve vagyok a barátommal, már nem olyan mint az elején de szeretem. Bár tény, hogy hiányzik az a hú végre beszéltem vele feldobta az egész hetem érzés, amikor még csak alakul a dolog és kerülgetitek egymást. De ettől még nem fogok félrelépni, meg szakítani.

Van, hogy nekem is megtetszik valaki, persze nem gyakori, de megesik. Nem lépek semmit, elmúlik. A párom sokkal fontosabb mint egy múló érzés

Szerintem az, hogy a férjedet mint embert szereted sokkal fontosabb, tartalmasabb, és jobb mint a fellángoló (aztán elillanó) szerelem

2016. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A húsz év alatt ha akartam volna megcsalhattam volna a Férjem.De nem tudnék tükörbe nézni.A szeretői státusz mem nekem való
2016. nov. 27. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!