Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy nehezen meghódítható férfit?

Figyelt kérdés

Ne írjátok hogy: "nem érdekled, hagyd". Ugyanis pont azért írok ki kérdést, mert TUDOM hogy nem igazán érdeklem és nehéz dolgom van, DE semmiképpen sem hagyom. Ha hagyni akarnám, nem írnék ki kérdést, na. 😛

Róla annyit, hogy kedves, intelligens, helyes srácnak tűnik az alapján amit tudok róla, meg az alapján hogy láttam párszor és beszéltem vele kétszer röviden. Eddig.

Udvariasan felelt de nem mutatott különösebb érdeklődést. Tanult, izmos-erős nagyon, de nem kigyúrt. Ráadásul a hobbijai a gyengéim a férfiakban. Helyes a feje, és aranyosnak tűnik belsőre nagyon.

Olyan jó lenne, ha... Úgy szeretnék már végre egy olyan sráccal lenni, aki tényleg nagyon bejön!

Attól tartok, lehet van barátnője, egy ilyen srácnak alighanem...


2016. nov. 27. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
szép sportos igényes testtel és alárendelődő természettel.
2016. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ne zaklass ferfiakat, akiket nem erdekelsz. Annal szanalmasabb noi viselkedes nincsen a vilagon. Ha erdekled, jelezni fog, ha nem, akkor meg ne kezdj hajtovadaszatba, mert annak mi lenne a vege szerinted? Esetleg megdug... es utana tovabball, mert olyan vadra senki nem vadaszik, aki a puska ele fekudt onszantabol.
2016. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Bohóckodhatsz, de ennek a klassic kihasználás lesz a vége.
2016. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, milyen hobbijai vannak?
2016. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Azta, egy életképes nő a mai világban.


Hát kezdésnek mindenképp jobban meg kéne ismernetek egymást, hogy ne csak két rövid beszélgetésetek legyen, hanem több.

Pl. a hobbijai jó kiindulási pont lehetnek.


Engem anno a volt barátnőm hasonló szituban (ő kezdeményezett, én eredetileg nem akartam semmit tőle) többek között a talpraesettségével győzött meg arról, hogy mégiscsak ő kell nekem, és nem egy másik, amúgy csinosabb lány, akit korábban kinéztem magamnak.

2016. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blade Bone ***** válasza:
45%
Nem kell túlzásokba esni persze, de szerintem se add fel, és klasz hogy ezt kijelented, és hogy ilyen talpraesett vagy. :) Amit az 5-ös írt az egyenlőre ilyen ismerkedési formalitásnak töl jó szerintem is. :)
2016. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!