Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnek tenni? Teljesen ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek tenni? Teljesen ki vagyok borulva

Figyelt kérdés

Par honapja megismertem egy sracot ,o 23 en 19. Az elejen interneten illetve telefonon beszelgettunk naphosszakat ,es vartuk az elso talalkozast. Azota talalkozgatunk ,minden heten csak 1 napot es ejszakat tudunk egyutt tolteni , de most jon a bibi.. Kb 2 honap mulva ki akar menni kulfoldre ,ezert nem akar kapcsolatot. En meg lassan teljesen beleszeretek.. O is kedvel,nagyon ,elmondasa szerint , es szeretne velem lenni ,de neki az tul Nagy kockazat lenne ,meet mi van ha megsem mukodne egyutt..

Mondta hogy megerti ha AZT szeretnem ha tobbet nem jonne hozzam ,es millioszor elmondta hogy mennyire sajnalja ,tobbek kozott AZT is hogy nem ismert meg elobb ,folyamatosan hangoztatja hogy milyen nagyszeru lany vagyok es o soha nem akart megbantani. Sokszor csak amikor alszom arra ebredek hogy nez ,es mondogatja hogy milyen gyonyoru vagyok. Nem tudok nem belezugni..

Hogy erjem el esetleg hogy Belem szeressen es meggondolja magat?



2016. dec. 3. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogyha ki akar menni külföldre akkor is is fog menni. Hova menne? Ha valamelyik közeli országba akkor esetleg annyit tudsz tenni, hogy leülsz vele, megbeszéled, hogy próbáljátok meg, jöjjetek össze, mert te nem szeretnéd őt elveszíteni. Sosem tudhatjátok meg, mi lenne ha... Ha valóban annyira kedvel mint ahogy leírtad akkor nem akar majd elveszíteni.
2016. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor tudta, hogy ki fog külföldre menni?

Miért nem próbálsz meg vele menni? Az én tesóm ugyanígy járt.

júliusban megismerte a párját, augusztusban egyedül maradt, teljesen összetört. Aztán szóba került köztük, hogy tesóm is kimenjen utána.. 10 (!) évig éltek így :)

Ma már nincsenek együtt, de azért 10 évet lehúztak mégis.

2016. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok vele menni ,egyetemre jarok .

Es feel seem hozodott az hogy vele menjek..

Teljesen ossze vagyok torve :( holnap talalkozunk ,nem tudom hogy szedjem ossze magam..

2016. dec. 3. 11:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Mielott megismert mar gondolkozott ezen .. Csak akkor meg ugy volt hogy lehet ITT marad MO n csak mad varosban..

De most ugh latszik eldontotte..

Az elozo kapcsolatanak is azert Lett vege meet a lany fiatalabb volt sokkal role es nem tudott miatta haladni.. Mar akkor is kihagyott egy kulfoldi utat..

2016. dec. 3. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ertem... Tesómnak annyival volt könnyebb, h o dolgozott mar. Igy nem volt nehez a dolog. Esetleg tarthatjatok majd a kapcsot neten.. De ha menni akar sztem ne tartsd vissza. Mindenképp magától kell, h elhzsson oda, h maradni akar, nem ugy, h te kéred.
2016. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ejjel kaptam egg olyan uzenetet hogy "szeretlek". Szerintem ittas volt ,bar meg nem beszeltunk azota . Szerintetek igaz lehet?
2016. dec. 4. 08:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a felnőttek világa, ezt jobb, ha megszokod. Gyakran kell olyan döntést hozni, ami fájdalmas. Nem lehet minden a miénk, és bármelyik ujjunkat harapjuk is meg, az fájni fog. Ha olyan csaj vagy, hogy érdemes vári rád, megteszi a fiú. Ha nem, akkor sajna tovább kell lépni, és másik partnert keresni. És ebben csak ő tud dönteni, hiszen az ő életéről, az ő jövőjéről van szó. Szerencsé(d)re Evolúció bácsi igen erős fajfenntartási ösztönt plántált a férfiakba, és csak nagyon kevés vérrel látta el őket. Így hiába van két fejük, a kritikus pillanatban mindig csak az alsóba jut elég vér. :-))
2016. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!