Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban a helyzetben, ha valaki ugyan gondolkodásmódjában, ízlésvilágában, mentalitásában szinte teljesen megfelel, ugyanakkor semmit nem érzek iránta, inkább taszítást?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy lánnyal, akinek azonnal felkeltettem az érdeklődését, mert nem vagyok tömegember, mindenhez máshogy állok hozzá, mint az átlag. A filmes, zenei ízlésem is hasonló, jól el is beszélgetek vele. A facebook alkalmazása szerint szeret engem, ő a lelki társam. Találkoztam is vele, el tudtunk ugyan beszélgetni, de azt egy pillanatig sem éreztem, hogy közelednem kellene, inkább taszítást. Viszont 34 évesen lehet ez az utolsó lehetőségem, főleg ha azt is számításba vesszük, hogy nem nézek ki jól. Viszont mégsem szeretnék olyan kapcsolatot, amiben én minimális vonzódást sem érzek a másik fél iránt. Lelkileg ez kellene, de sajnos ez még nem azonos a lelki társ fogalmával. Na kíváncsi vagyok, biztos voltatok már hasonló helyzetben.
2016. dec. 6. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"A facebook alkalmazása szerint szeret engem, ő a lelki társam"


Ezen a ponton tudtam, hogy Te se vagy százas. :D

2016. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mint egy tini.


Fair lenne csak azért összejönni vele, mert félsz egyedül?

2016. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben, kis túlzással pont olyan volt mint én, de volt pár olyan eltérés ami miatt inkább nem. Egyik ilyen a vonzalmi hiány mindkét részről, illetve az hogy olyan rossztulajdonságai voltak amik nekem is és pár olyan is amit én tudatosan küzdök le. És mint kiderült fordítva is így volt, nekem is volt jópár olyan amivel meg ő küzdött...


Aztán a többi körülmény mint 500 km távolság meg 10 év korkülönbség már csak a bónusz volt.

2016. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak egyszer találkoztatok? Semmi szépet nem láttál benne? Mert én úgy ismerkedtem a férjemmel, hogy az első találkozón annyi volt, hogy de hasonló hozzám, milyen szép a szeme, és ennyi. Semmi vonzalom. De mivel hasonló volt, a következő randira is igent mondtam, és a következőre, és a következőre, egy kis rózsa egy kakaó egy kávé sok-sok-sok-sok beszélgetés, nevetés és megjött a vonzalom is kb 1 hónap múlva már. Ennyi. 8 éve házasok három gyerekkel. (ja és nekem udvaroltak akkor még vagy 4-en, szóval semmi olyasmi nem volt, hogy jaj utolsó lehetőség, ilyesmi, 24 évese voltam.)


Szóval adj neki még esélyt, ki tud alakulni a vonzalom, még ha legelsőre nem is volt meg, szerintem érdemes lenne még találkoznotok. Amúgy semmi szépet nem láttál benne? Mi a gond a nővel?

2016. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak baratkent tekintessz ra,nincs vonzalom, van ilyen.
2016. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kapkodnak utánad,valahogy átreformálnám reálisabbra az ízlésemet és adnék még egy esélyt a lánynak.
2016. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Külsőre úgy néz ki, mint aki valamilyen betegségben szenved. Down-szindrómás emberek hozzá hasonlóak. Arról persze nem tehet, hogy volt egy agyműtétje, kiszedték a cisztákat, most kezd kinőni a haja. Ezért érzem magam rosszul, mert nem akarok még egyet rúgni belé.

Valóban nem kapkodnak utánam, de mostanában azt gondolom, hogy inkább maradjak egyedül, mint éljek rossz párkapcsolatban, kerüljek olyannak kapcsolatba, aki nem vonz egyáltalán, sőt taszít. Mindezt leszámítva a lelki dolgok passzoltak.

Különben a facebook szerint a Művészetek palotájában fog rám találni a szerelem.

2016. dec. 6. 21:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Úúú,szegénykém.Ha mást nem,barátok lehettek.
2016. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 34 éves vagy.
2016. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatni akartam magam. Bizony néha az életkorunknak nem megfelelően viselkedünk.
2016. dec. 6. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!