Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglalt pasik! Diszkóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt pasik! Diszkóba csajozni jártok?

Figyelt kérdés
Ha van barátnőtök, akit szerettek, de haverok miatt eljártok gyakran bulizni, főleg diszkóba, olyankor csajozni is szoktatok, vagy csak iszogatás, tánc, dumálás van képben?
2016. dec. 10. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Diszkoba megy a pàrod?vagy te vagy a pasi? :)
2016. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nők bulizni, a férfiak nőzni járnak diszkóba, ez tény! :)


Sarkítva, de röviden ennyi! :)


30/F

2016. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Iszogatas,hülyülés...van aki csajozik van aki nem!!Lett volna ra lehetösegem h becsajozzak egy ejszakara de nekem nem megy ez az egyejszakas kaland...plussz bnöm van.ugyh megnezni megnezem a csajokat de ennyi
2016. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nők azért mennek bárhova, mert élik az életüket. A férfiak meg azért mennek bárhova, hogy nőzzenek, semmi önálló cél, hobbi, egyedül eltöltött idő.
2016. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jartam eleget discoba,lattam eleg foglalt pasit csajozni.

Remelem, megnyugodtal.

2016. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztereotíp gondolat azt hinni, hogy minden férfi csajozni jár oda. Én például évente jó párszor megfordulok ilyen disconak nevezhető bulikban, fiatal vagyok így néha arra is járok. De nőkkel való ismerkedésem szerintem ott a legelenyészőbb. Talán, ha egy lány volt akivel ott kezdtem el beszélgetni. Tömegközlekedésen, egyszerűbb bárokban, hétköznapokban több nővel ismerkedtem meg mint bulikban. Vannak akik visznek haza onnan nőket vagy fordítva, és néha még szerelmi kapcsolatok is összejönnek. Haveri körből vannak akiknek már több kalandja is volt, de ők vannak kevesebben. Akik a bulikból hazavisznek csajokat azok buli nélkül is gyakran hazahordanak párat vagy őket szedik fel lányok.
2016. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az a disco? :D
2016. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Oda a hangos es jo zenéért megyek,es hogy tancoljak, baratokkal legyek. Néha még idegesitenek is a piás csajok..
2016. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!