Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss kapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban hogy viselkedjen a lány?

Figyelt kérdés

Ez most tudom, hogy nagyon bután hangzó kérdés de nekem problémám van vele. Nem volt még komoly, tartós kapcsolatom 22 éves létemre.

Gátlásos vagyok és nem tudom miért de olyan nehezen tudom kifejezni az érzéseimet. Bármennyire is nagyon szeretek valakit és mondjuk "eltervezem" a fejemben, hogyan fogok vele viselkedni az valahogy személyesen már nem megy. Pedig mindennél jobban szeretnék kézen fogva sétálgatni vele, közben csak úgy megcsókolni néha, megölelni, átkarolni, ilyesmik...

Ha ő teszi ezeket persze nem húzódok és és nem utasítom vissza viszont valahogy én nem merem megtenni ezeket.


Fiúk! Amiket így eltervezek a fejemben azokat megtehetem? Nem kell magamat kellemetlenül érezem, hogy még alig jöttünk össze de már így viselkedek? Nem gondoljátok túl soknak és túl érzelgősnek?


2016. dec. 14. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj ugy, mintha egy nagyon jo baratoddal lennél... Csak epp itt szabad az ölelés, puszi, csók.. :) nekem legalábbis ez bevált, mert en is ilyen lany voltam, amit írtál.
2016. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Nyugodtan megteheted ezeket a dolgokat, hiszen ezek egy kapcsolatban alapnak számítanak. Semmi gond nincs azzal, ha nem vagytok még olyan régóta együtt, az a lényeg, hogy milyen kapcsolat van köztetek. A szeretet pedig mindenkinek jól esik. Emiatt nem kell kellemetlenül érezned magad, ha erősnek érzed a kapcsolatotokat akkor nyugodtan beszélj neki erről amit itt leírtál. Azzal csak jobb lenne a köztetek lévő kapcsolat, és erősödne a bizalom is.


Egyébként én nem gondolnám érzelgősnek, és nagyon tudnék örülni annak, ha lenne párom és sokszor kezdeményezne "szeretgetést". Ez alatt pont olyanokra gondolok amiket te leírtál a kérdésedben.

2016. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megteheted ezeket, de az se baj szerintem, ha az elején ilyen "félős" vagy. Én pontosan ugyanilyen típus vagyok, és 1-2 hónapig én is ilyen szégyenlősen viselkedtem, egyrészt a barátom szerint tök aranyos volt, másrészt meg elmúlt, és már megszoktam, hogy bármikor megszeretgethetem.

Ne parázd túl, viselkedj úgy, ahogy neked jól esik. :)

2016. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ne tervezd el,mert az akkor olyan erőltetett lesz! Spontán jön az magától,hogy mikor karolod át a párod,mikor adsz neki puszit,a helyzet úgyis adja!

Ès nyugodtan megteheted,sőt... Ha Te sosem kezdeményezed ezeket a dolgokat,a màsik fél úgy fogja gondolni,hogy téged nem érdekel ő,nem vonzódsz hozzà.

Nyugi,ne görcsölj rá,majd minden megy magától. :)

(Nő vagyok,nem hozzánk szólt a kérdés. Csak tanácsot szerettem volna adni:) )

2016. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lányoktól/nőktől is nagyon szívesen fogadom a tanácsokat és örülök is neki :)


Elsősorban férfiaktól tényleg csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon ők is ugyan annyira vágynak az ilyen figyelmességekre és kedveskedésre, bújásra, érzelmek kimutatására mint a nők? :)

2016. dec. 14. 15:15
 6/10 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

#2 Válaszoló vagyok.


"Elsősorban férfiaktól tényleg csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon ők is ugyan annyira vágynak az ilyen figyelmességekre és kedveskedésre, bújásra, érzelmek kimutatására mint a nők? :)"


Igen, egyértelműen. Bár én úgy mondanám, hogy egyéni ki mennyire vágyik ilyesmire de a legtöbb ember igenis vágyik arra, hogy szeretve legyen, és legyen mellette valaki akihez oda tud bújni, és figyelnek egymásra és törődnek egymással.

2016. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az, amit nekem még meg kell tanulnom és fel kell fognom :D Köszönöm kedves utolsó :)
2016. dec. 14. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
De ne tervezz semmit, egyszerűen csak add át magad a pillanatnak. Sokkal rosszabb előre eltervezni valamit a fejedben, mert a körülmények, szituáció csak riktán engedi meg, hogy véghezvidd, ráadásul mesterkéltnek fogsz tűnni. Legyél laza, ő is ember, már az elején megfelelési kényszer dolgozik benned, akkor mi lesz később? Azért szeressen valaki, mert olyan vagy, amilyen. Ha neked idő kell ahhoz, hogy kimutasd az érzéseidet, akkor ez van, ha számítasz valakinek, megvárja ezt és segít feloldódni. De azért te is nyiss felé, érdeklődj. :) Nem vagy érzelgős, csak egy kicsit tapasztalatlan, bizonytalan, feszült emiatt. Idővel majd elhagyod ezt, csak legyél önmagad, ne más akarj lenni.
2016. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Változó, hogy a férfiak mennyire szeretik az ilyen kedveskedést, de ez hamar ki fog derülni.

Próbáld ki nyugodtan, és ha jól reagál rá, vagy ő is csinálja, akkor nincs gond.

2016. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne szó szerinti megtervezésre gondoljatok! Viszont köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!