Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elméleti kérdés de. Ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés de. Ti együtt maradnátok egy olyan lánnyal akivel jó a szex, kedves, aranyos, vicces és tényleg semmi rosszat nem lehet rá mondani, de nem vagytok belé szerelmesek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen egy kiváló társ.
2016. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én, ezt így nem értem. Nekem, csak azzal volt tényleg jó a szeretkezés, akit szerettem. Szexeltem más, sok nővel, de az csak olyan szex volt és kész.
2016. dec. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

igen ...

mert valszeg ha nem is szerelmes vagyok de mégis csak szeretem a lányt

a szerelem amúgy is olyan dolog ami lecseng idővel

2016. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szeretem, akkor feltétlenül, mivel a szerelem előbb-utóbb elmúlik, felszáll a rózsaszínköd és akkor pontosan ezek a dolgok tartják össze a kapcsolatot.
2016. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tipikusan ilyen lány vagyok, "akiben minden meg van, de...". Nem szoktak emiatt komolyabban gondolkozni velem, nem maradnak, de nem is baj, olyannal szeretnék együtt lenni, aki szeret.

(Igen, a szerelem lecseng, de akkor is marad egy utóhatása, egy kapocs.)

2016. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Együtt maradnék vele mindaddig, amíg nem jönne egy másik akiben ugyanazok a tulajdonságok megvannak, de szerelmes is lennék belé.
2016. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

ha sose szeretted, akkor nem.

Ez csak időpazarlás, ami közben se te, se ő nem találhatja meg azt, akitől bezsong arra a pár hónapra vagy évre legalább.

2016. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Addig maradnak, amíg nem találnak jobbat! Ez lehet pár hónap, de örökre is.
2016. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak ennyi a gond, miért is ne?
2016. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!