Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt szeretném meg tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném meg tudni hogy lenne e esélyem egy szájsebész nőnél aki hatt évekkel idősebb nálam és én meg 19 vagyok és traktoros vagyok? Csak normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az h hatt evekkel,tehat hat,tizenketto,tizennyolc v tobb? :D Kis magabiztos trakis srac lehetsz. Talan egy futo kalandra ha beered annyival :)
2016. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Esély mindig van. De még egy kérdést se tudsz helyesen leírni, neki meg doktorija van. Hát próba szerencse azt mondom.
2016. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba. Semmikepp ne nyomulj nagyon. Szerintem 5 szazalek eselyed van
2016. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Esély mindig van kb mint a lottó ötösre. Ne add fel a kitartás erény!
2016. dec. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Never say never, de erősen a 0-hoz közelít.
2016. dec. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
34%

Szerintem 50% esélyed van.

Az a baj, hogy mar ott elszúrták, hogy különbségeket állítasz fel, semmivel sem különb egy traktoros mint egy szájsebész. Mindkettő egy munka ennyi, de mivel, a te ugy érzed a tied alacsonyabb rendű, ezzel mar megnehezitetted a dolgot. A nők nem vonzódnak a felénk sajat magukat elfogadni nem képes nőkhöz.


Itt utaljak az anekdotákat ezert is írok egyet:

Középiskolában második heten volt a golyataborunk. Elegge be voltunk f.sva mert tudtuk, hogy a felsőbb osztályok elegge szívatósak. Talan harom osztály mehetett. Es természetesen a suli legjobb csaja is köztük volt. Engem akkor meg jobban érdekelt, a tarsasjatekok a haverokkal, meg háborús szerepjatekok. Nulla sport, anyám válogatta ruhák, nevetséges frizura, es különösebben nem vagyok jóképű sem. Egesz jo társaság jött össze, es beszélgettünk az egyik este. S persze az egyik téma a csajok voltak. En mondtam tetszik nekem az a lany, nyilván mindenkinek tetszett, es ugy gondoltak a haverjaim megszivatnak. :) Szóltak a felsősöknek, hogy a suli legjobb csaja tetszik nekem. Az éjszaka közepén kirangattak az ágyból es odavittek a sátra elé, megmutattak neki, en megszólalni sem mertem, s röhögve mondtak tetszel ennek a srácnak.. megalázó volt. De szerencsére par másodpercig tartott. Másnap viszont fura dolog történt, a lany odajött hozzam es beszélgetni szeretett volna, megsimogatta a karom, megdicsért amiért olyan erős vagyok, hogy ki tudok nyitni egy vizes flakont, adott az arcomra egy puszit, szerette volna, ha vele es a baratiaval mennek kirándulni másnap. Egyszerűen nem hittem el, hogy ennek a lánynak bejohetek, mivel kb mindent amit csinált hárítottam es olyan ideges voltam, hogy megszólalni nem tudtam a közelében. Ket nap múlva abba hagyta a flörtölest. Hetek múlva derült ki, hogy tényleg összeakart velem jönni, nem csak szívatott, mert meg nem volt előtte kapcsolata, es mar nagyon szerett volna egy srácot maga melle. Aztán összejött a suli rosszfiujaval mikorra mar volt eleg bátorságom, hogy mar en kezdeményezzek. Szoval nincs lehetetlen, sose tudhatod mi van a háttérben!

2016. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

6: ezt ugye te se gondolod, hogy "csak" annyi a gond a sráccal, hogy traktoros?


Kezdem azzal, hogy orbitális hibák nélkül képtelen egy kérdést kiírni. Maradjunk annyiban, hogy diplomás nőnek nem lesz szellemi partner.


Ráadásul egy tacskó hozzá képest: 25 éves, dolgozó nő. Ha csak szexre akar valakit, akkor is ezerszer jobb pasik közül válogathat, akikkel pl. beszélgetni is lehet, vagy nem ciki a barátok előtt megjelenni, mert kiesik a kapa a szájából.


A kérdezővel nem az a baj, hogy traktoros. Hanem az, hogy félelmetesen buta lehet!


Nyugodjatok bele, hogy egy csinos, okos, 25 éves nő bőven válogathat a férfiak között, és nincsenek érvek amellett, hogy miért álljon le egy sokkal fiatalabb, és buta pasival.

2016. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
# 7 Azt nem tudni, hogy a nő hogy néz ki, mennyire a férfiak álma. Ezt úgy értem, hogy körülrajongják-e az udvarlók, vagy kevésbé népszerű ilyen téren. Lehet pont örülne most egy normális srác közeledésének.
2016. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok közös témájuk lenne.
2016. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szerintem a kérdező telója "javitotta" át azokat a szavakat hibásra.


A válasz pedig: Igen, lehet esélyed természetesen, de a leírtak alapján szerintem nem sok. De nem ismerlek titeket.

2016. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!