Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eszreveszi vajon hogy tetszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszreveszi vajon hogy tetszik? Mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen volt mar de egy tanarom tetszik.Igazabol nem akarok semmit tole de szerintetek eszreveszi rajtam hogy tetszik?

Abbol ahogy ranezek vagy ramosolygok latja? Vagy ha peldaul nem tudom rola levenni a szemem ?

Nem tudom vajon latja e rajtam

Amugy egyetemi tanarrol van szo.Fiatal tanar.Nem tudom ez szamit -e .

A masik ami erdekel: ha latja rajtam,mit gondolhat?zavarja vagy imponal neki?

Mivel egyetem ,ezert gondolom kicsit a tanarok is mashogy latjak az ilyesmit.

Amugy nem fog mar tanitani de valahogy akkor sem akarom hogy emiatt rossz velemennyel rolam.


2016. dec. 22. 01:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Amugy nem szoktam beszelgetni vele szoval nem keresem a tarsasagat.

Nyilvan probalom leplezni mit erzek.

2016. dec. 22. 01:03
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Igen, éjjel 1 órakor is ezen gondolkodik otthon :D
2016. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez emlékeztet arra a szitura, amiben én is voltam. Nagyon tetszett egy tanárom, aki kb. 5-6 évvel volt nálam idősebb mikor egyetemista voltam, el is hívott egy koncertjére, szóval ebből gondolva én sem lehettem közömbös annyira neki, de nem mentem el, mert akkor volt egy vőlegényem.Után tíz évig nem láttam ezt az embert. Tavaly ősszel véletlenül találkoztunk az utcán. Utána hónapokig nem tudtam ezt a dolgot kiverni a fejemből. Folyton azon agyaltam, hogy ha akkor régen bátrabb vagyok és elmegyek arra a koncertre akkor mi történt volna. Ez végül odáig fajult, hogy megkerestem a facebookon, és később találkoztunk is személyesen. De aztán sajnos a beszélgetéseink átcsaptak egymás kritizálásába és sértegetésébe, amiből kiderült, hogy egyikünk sincs felkészülve arra, hogy belépjünk egymás életébe..most már hónapok óta nem is beszélünk..

Mindez nagyon bánt, mert úgy érzem életem szerelmét most vesztettem el, és már nem lesz több lehetőségem ismét rátalálni..Szóval, ha vissza lehetne menni az időben én tuti a mai eszemmel elmennék arra a koncertre, vagy elhívnám valahova, vagy csak egész egyszerűen nem engedném, hogy elússzon ez a lehetőség.

A te esetedhez visszatérve, biztos, hogy érzi, hogy tetszik neked. És akkor van baj, ha te is neki. :) De emiatt nem lehet rossz véleménnyel rólad. Amúgy én is tanítok most, és tudom, hogy egy tanár, ha jó tanár sosem kezd ki a tanítványával, mindegy hol tanít.

2016. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!