Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret meg?

Figyelt kérdés
2eve jartunk hosszabb idot.Csunyan valtunk el mert o sirt es konyorgott..enis szerettem de jobbnak veltem szakitani mert vitaztunk.bantottuk egymast allandoan.Es elfajultak a dolgok.Meg szinte gyerek voltam es nem fogtam fel mennyire is szerettem.Igy elvesztettem.Most ..neki van baratnoje 2eve kb. Es sokszor keres apro dolgokkal is.erdeklodik a szerelmi eletemrol is h megvan e meg a baratom.szexelni akar velem eljon a bulikba ahol en vagyok stb.Megsertodik ha nem keresem fel.Tettem rossz dolgokat..es lefekudtem vele amit abszolut nem banok mert jo volt.viszont az bant h neki van valakije.Valoszinuleg beleszerettem ujra..es ujra.Ez mar nem az elso eset hogy ez tortenik es mindig ujra felkeres.Amikor viszont szamon kernem rajta hogy miert csinalja akkor aztmondja hogy nem tudja.Szeret meg?Vagy miert jo ez neki?Mert kezdi osszetorni ujra a szivemet es kezdek megint meghulyulni tole.
2016. dec. 23. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, szeret még, de ez igy nem egészséges. Rendezzétek a dolgaitokat. Ehhez viszont le kell ulni és oszintén beszélni. Nagy kihivàs lehet.
2016. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!