Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért népszerű a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért népszerű a férfiak körében az a mondás, hogy "az a nő foglalalt akin fekszenek", miközben, ha egy nő kezdeményez foglalt férfinál, akkor orbitális ribizlinek van titulálva?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét nemnél hányok az ilyenektől.


És ez egy primitív duma, olyan mint a "jó pasinak elnézzük" a nőknél.


Meg a "a nők csak pénzre mennek" és a "férfiak mind szexmániás disznók"

2016. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan ellentmondás amit ők maguk sem tudnak megmagyarázni.
2016. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem népszerű... van egy tirpák réteg akinél az ilyen dumák mint az asszony helye a konyhában, az a nő foglalt és társai mennek.


Én sosem gondoltam ezt, és inkább azon töprengenék a helyedben, hogy miért olyan férfiak vesznek körül, akik így vélekednek.

2016. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
még soha nem hallottam
2016. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3


Ellenpárjai azok a nők akiknél a "a pasik irányítható hülyék" jellegű okoskodások mennek "nőjji praktiák" fedőnév alatt. Pár baromnál tényleg hatnak, de van aki eleve átlát a szitán, sőt, taszítja is ez a dolog.

2016. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
@5-ös: egy szóval sem mondtam, hogy tirpák nők nincsenek.
2016. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig se foglalt... kitudja rád gondol e.
2016. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez maximum valami primitív barmok körében elfogadható gondolkodásmód, azokkal meg miért is kell foglalkozni?
2016. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Ezt a mondást régóta ismerem, és már mondtam is többször, de mindig viccből.


Arra a lányra, akinek pasija van, arra nem tekintek lányként, hanem emberként (nemtelen) tekintek, mert teljesen etikátlan egy kapcsolatban lévő nőre rámozdulni.


DE többször is mondtam már ezt a mondatot társaságban. Ahogy azt is mondtam már társaságban, hogy a feminizmus úgy kezdődött, hogy nyitva felejtett valaki egy konyha ajtót, de mégsem gondolom ezt komolyan.

Olyat is mondtam már, hogy a Szendvics és csecsemő között annyi különbség van, hogy... na jó ezt nem írom le inkább.... a lényeg, hogy az a pasi, aki ezt komolyan gondolja az egy bunkó fäx paraszt. De viccből sztem jó :) SZTEM= SZERINTEM= A véleményem szerint= én így gondolom.

2016. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert kulturálatlan agy nélküli tahók :D Mármint nem a férfiak úgy általában, hanem azok a férfiak, akik ezt a szellemesnek hitt, egyébként felháborító marhaságot emlegetik, és komolyan gondolják. Rám konkrétan mászott már rám pasi ezzel a szöveggel, miközben volt párom, nagyon megalázó volt, szívlapáttal kéne fejbeverni az összes ilyet :D (Boldog szeretet ünnepét mindenkinek :DDD )
2016. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!