Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El fogom tudni felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom tudni felejteni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok,beleszerettem egy tanáromba.Ez a tanár már a következő félévben nem fog tanítani,egy vizsgám lesz nála (remélem elsőre sikerül) és utána nem látom.

Ez az érzés amúgy nem rögtön azóta van hogy tanít hanem az utóbbi hetekben alakult ki,egyre jobban.Néha érdekesen nézett rám mikor meglátott,meg mosolygott de amúgy nem adott jeleket,én sem adtam neki.Viszont a nézését nem tudom elfelejteni.Utolsó óránk előtt úgy nézett rám,hogy azt hittem elájulok,vagy kiugrik a szívem a helyéről,vagy nem is tudom.Azóta nem tudom elfelejteni ezt a nézést,bármilyen bután is hangzik.Vizsgaidőszak van,ne látom,de eszembe jut minden nap.

Már csak a vizsgán találkozok vele.Utána el fogom tudni felejteni?

Ha megint úgy néz rám,akkor biztos az jár majd a fejemben.Meg maga az érzés is kicsit friss..látni viszont nem fogom,legfeljebb véletlenül,mert órám nem lesz már vele.



2016. dec. 28. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

biztosan

ez semmi, nem történt semmi

annak nehéz felejteni, ahol volt is valami.

tanárral pedig soha ne kezdj, csúnyán megszívhatod és ő is

2016. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!