Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőkhöz szól a kérdés. Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól a kérdés. Amikor szeretőtök van, akkor gyakori, hogy szerelmesek lesztek belé?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Előfordult már, de a többségnek csak a pénzébe voltam szerelmes. Akibe viszont tényleg beleszerettem, neki felesége volt és családja, és nem akarta őket otthagyni értem.

L/20

2016. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha valaki annyira sérült érzelmileg, hogy képtelen fenntartani egy jól működő kapcsolatot, annak az érzései kiszámíthatatlanok. Az, hogy minek hiszi magát, teljesen lényegtelen. Ha gerinces ember lenne, nem kerülne ilyen helyzetbe.
2016. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
nincs olyan köztes állapot, hogy legyen szeretőm. Vagy komoly kapcsolatom van, vagy nincs kapcsolatom.
2016. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal viszonyaim voltak, általában beleszerettem a másikba.

N

2016. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ràm nem jellemző.
2016. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szeretném pontosítani, mert úgy látszik, hogy az utolsó 2 válaszolónak nem egyértelmű a megfogalmazás.

Olyan nőkhöz szól a kérdés, akik épp szeretői státuszban vannak, vagy voltak már. Köszönöm az eddigi használható válaszokat.

2016. dec. 31. 14:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocs, közben írtak még. :))
2016. dec. 31. 14:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt szeretőm, akkor bele is szerettem. De egy esetből nem tudok általánosítani, nem hiszem, hogy a jövőben lenne más szeretőm (ez az egy alkalommal is férjhez mentem hozzá, azért ezt nem lehet sokszor eljátszani), így gyakoriságot sem tudok tippelni. De nekem azért is lett szeretőm amúgy, mert érzelmileg is tudtam hozzá vonzódni, nem csak testileg.
2016. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer volt szeretőm, mind a ketten szerelmesek lettek. Egyikkel össze is jöttem utána, de akkor már nem működött részéről, nemsokára ő szakított velem. Más, hogy összejövünk szexelni, amikor kis időnk van, és azt igyekszünk az utolsó pillanatig kihasználni, és más mikor együtt lehetünk amennyit akarunk, úgy már nem olyan izgalmas.
2016. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!