Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtalálni az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
ahol nem a külsőségekre mennek a partnerek
2017. jan. 4. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

nagyon nagyon nagyon nehezen.

nekem megvolt, de elcsesztem.

ha bármikor rád mosolyog úgy érzed, soha ne fuss el, és becsüld meg mert nem lesz még egy!

26/F

2017. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem nézel ki jól, akkor sehogy.
2017. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Személyiség fejlődéssel. Neked milyen az "igazi" ? És válj olyanná. Legyél Te az igazi valaki másnak. Fejlődj, ami neked erősséged azt még jobban fejleszd (az eszed). Lehetsz igényes és ápolt, hiszen gondolom ez tetszene neked is, ha párod ilyen lenne.


Ne gondold, hogy mindenki felszínes és önbizalom hiányos. Csak ide azok tévednek fel. Itt szerintem 90%-a az embereknek ilyen, és egymást erősítik, de ne hidd el ezt a világképet nekik, mert ez nem sarkall fejlődésre.

2017. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
google keresővel. Csak be kell írni és mááááár szuperál is!
2017. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 megmondta!
2017. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!