Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddig összesen 4 lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig összesen 4 lánnyal találkoztam, akikkel összejöttem volna komoly kapcsolatra, ennyire válogatós lennék? Van rá esély, h megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és még soha nem volt kapcsolatom, ennek elsődleges oka, hogy csak olyan lánnyal jönnék össze, akiért tényleg odavagyok, eddigi életem során összesen 4 ilyen lánnyal találkoztam. Teljesen különböző személyiségek.

-Az első egy televíziós személyiség(az mondjuk még ilyen tizenéves szerelem volt, amiből végül is csak barátság lett,de azóta is max pár évente szoktunk találkozni).

-A második egy egyetemi évfolyamtárs, aki a leggazdagabb lány volt az egész évfolyamon, anyagi téren én se panaszkodhatok, épp ezért is kereste a társaságom, mert tudta, h engem nem a pénz érdekel, de ő is csak barátként tekintett rám, ami meg is maradt, de vele is ugyanígy évente szoktunk találkozni.

-A harmadik lány egy nagyon szegény körülmények közül származó, teljesen átlagos kinézetű lány, legalábbis mindenki annak tartotta, nekem viszont nagyon tetszett , udvaroltam neki, de elutasított, aztán amikor én elkezdtem leszarni, akkor pár hét után ő kezdett el keresni, de így már semmi kedvem nem volt az egészhez,hülye büszkeségem is közrejátszott, aztán összejött egy olyan csávóval akiről ő mondta, hogy egy "szerencsétlenség", de ezt jó feltűnően az orrom alá is dörgölte, de végül úgy tűnik megkedvelték egymást, mert azóta is együtt vannak, pedig ennek már vagy 3 éve, vele is egy ilyen baráti viszony lett, párszor összefutottunk azóta.

-Végül a 4-dik lány, akit kicsit több mint 1 éve ismertem meg, igen szerény körülmények között nőtt fel, de nagyon talpraesett és ügyes, nagyon jószívű és kedves, ő az első, akinek a lelkébe szerettem bele. Külsőre egyáltalán nem tetszett eleinte, de ahogy fokozatosan megismertem, egyre jobban megkedveltem és egy idő után testileg is nagyon elkezdett vonzani. Teljesen belé szerettem, őt a korábbiaknál is sokkal jobban, nála éreztem ,hogy tényleg az igazi, egy darabig úgy tűnt, ő is vevő rám ,de végül elutasított, ami iszonyatosan fájt, már jópár hónap eltelt azóta, de még mindig nem hevertem ki. Persze tiszteletben tartom a döntését és kívánom, hogy boldog legyen.


Időközben persze találkoztam olyan lányokkal is, akik meg belém voltak zúgva, de én nem éreztem irántuk semmit, mindannyiukat lepattintottam, egyrészt mert nem akartam az érzéseikkel játszani, másrészt mert eleve nem tudnék olyannal összejönni, aki iránt nem úgy érzek.


2017. jan. 4. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem túl kevés ez a 4, szerencse is ell hozzá, de ne aggódj rajta. :)
2017. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, nekem 2 volt ilyen, többi meg egyéjszakás.
2017. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!