Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki esélyt, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki esélyt, ha én nem vagyok szerelmes belé? Kialakulhat később? Miattam akar válni, de én bizonytalan vagyok

Figyelt kérdés

36 éves, 7 éve van felesége. Ősszel ismerkedtünk meg, én akkor vetettem véget egy közel fél éves "se veled-se nélküled" huzavonának. Ő pedig pont ott volt, kapóra jött, búfelejtőnek használtam. Nem is akartam tőle többet egy éjszakánál... De aztán máskor is találkoztunk és az elején csak szex volt az egész. Én mondtam is neki, hogy semmi komolyat nem akarok, meg nem akarok én lenni az a 3. fél, aki miatt elválnak. Ezt elfogadta és mondta, hogy ő sem akar válást, szereti a feleségét.

Erre pénteken mondja, hogy az utóbbi időkben csak rám tud gondolni, mindenről az eszébe jutok és csak velem szeretne lenni. Ezért beszélt már az ügyvédjével is, beadja a válópert, már Karácsony előtt el is költözött a felesége, csak ugye nem találkoztunk, nem akarta telefonon mondani.

És hogy szeretné velem komolyan megpróbálni, titkolózások nélkül. Kedvelem nagyon, meg jó vele az ágyban nagyon, de most kezdtem az egyetemet, nem akarom lekötni magam hosszabb távon... De közben szeretek vele lenni, meg most nem találkoztunk december vége óta és egyre inkább éreztem, hogy hiányzik. Szóval nem akarom elveszíteni sem.



2017. jan. 8. 15:30
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

Elválni elvált volna nélküled is,hisz biztos már megromlott a viszony a nejével.A neje el is költözött már.


Ha majd elvált ,egy próbát megér ,legfeljebb ha nem ok otthagyod.

2017. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát közölte, hogy miattam határozta ezt el, mert boldognak akar látni... Mondjuk azt nem tudom, miből gondolta, hogy nekem a boldogságom az ő házasságától/válásától függ.
2017. jan. 8. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Elobb inkabb a novered pasijaval valo ugyet tisztazd le, mielott 18 evesen apad koru pasik agyaba ugralsz ki es be.
2017. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Micsoda tanácsok. :D

Még jó, hogy a két dolog teljesen különbözik egymástól.

2017. jan. 8. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jelentsd ki, hogy felőled csak az eddigi laza szeretői viszony jöhet szóba, azt csá. Ha tudod, hogy ezt akarod, akkor miért nehéz kimondani? :)
2017. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt már az elején is megmondtam neki.
2017. jan. 8. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor most újra, mert úgy látszik elfelejtette...
2017. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!