Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mit tesztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tesztek, ha féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés
A kérdés olyan férfiakhoz szól, akik szoktak féltékenyek lenni. Tegyük fel: van egy szép barátnőd, tudod, hogy sok pasinak bejön, és hogy próbálták is már lecsapni a kezedről. A barátnődet hűséges típusnak tartod, mégis agyon aggódod magad, mikor ő a pasizós barátnőjécskével megy ide-oda, mert tudod, hogy úgyis rájuk startolnak, pl: a konditeremben, beülős helyeken, pár napos kiruccanásokon, nyaralásokon, termálfürdőzéseken. Mit tesztek, ha féltékenyek vagytok ezekben a helyzetekben? Megbeszélitek a barátnőtökkel, vagy magatokban morcongtok? Esetleg ti is megpróbáljátok féltékennyé tenni direkt?
2017. jan. 10. 22:59
 1/6 A legrosszabb ***** válasza:
4%
Voltam már féltékeny. Nem alaptalanul. Kezdeményeztem a beszélgetést, megbeszélést is egymás között, mégis hülyének voltam nézve utána is. Nőt kizárólag szexkapcsolatra érdemes tartani.
2017. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha féltékeny vagy, ha nem, aki meg akar csalni, az meg fog csalni.

Viszont, ha hűséges, te meg elkezded az agyad játszani és megpróbálod féltékennyé tenni, akár még balul is sülhet el és te jössz ki belőle rosszul.

2017. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nézel híradót?
2017. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Velemenyem szerint te kene menj a baratnoddel furdozni,kiruccani, kirandulgatni, vagy 3-asban a baratnojevel, a baratnoje meg azert van, hogy elmenjen egyett kavezni, vasarolni, vagy a parkba vele, nem olyan helyekre kettesben, amiket felsorltal, semmi esetre se 2-en nelkuled ilyen helyekre!

Jogosan vagy feltekeny, es nem megcsalasrol van szo, hanem hogy elobbre veszi a baratnojet, mint teged, a baratnoje meg midnent megtesz, hogy o legyen az elso, sot meg raveheti minden huncutkodasra is, vagy egyfolytaban befojasolhatja, irigysegbol is, hogy neki van normalis baratja.

Szerintem egyertelmuen odakell allni, megkell mondani neki, hogy ezentul te is mesz nyaralni veluk, termalfurdeni, es figyeld meg, veled fog foglalkozni, vagy baratnojevel. Ha nem veled, akkor ne szolj semmit, menj ki egy lany ismerosoddel, beszelgess vele, kacagjatok, meg hatha meglat par ismeros elis mondja, aztan meg a baratnod felhiv es kerdore vesz, aztan meg megmondhatod, hogy most meg mindig kinnt vagy vele es aztan kesobb majd beszelunk! Aztan meg este mikor megint kerdore vesz, megmondod neki, hogy meg nem tunt fel neked a legutobbi kirandulasunkon, mikor szamba se vettel csak a baratnodet, hogy mi mar nem vagyunk egyutt?!

Ez csak egy pelda volt, de ha mar igy ketelkedsz, akkor ott mar bajok vannak!

2017. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ennyi helyre jár a barátnőjével, akkor én azért elmondanám neki, hogy ez nekem rosszul esik, hogy a barátnőjét előrébb helyezi, mint engem és egyáltalán nem érzem úgy, hogy fontos lennék a számára. Ezzel pedig bizonytalanságba taszít, ami kellemetlen, mert agyalásra késztet. És gondoljon bele, ennek a fordítottjába. A megcsalás szót nem kell kimondani, de még csak utalni sem kell rá, mert mellékes. A lényeg, hogy nem szeretnél másodhegedűs lenni.
2017. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A férfi és a nő is nagyjából ugyanannyi időt szán a barátaira, hasonló programokat csinálnak velük, de ettől még kettesben többet vannak.
2017. jan. 11. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!