Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy "kiskoru" lány akit nagyon szeretek. Őrülten szeressük egymást. De én nekem nehéz magamba élni saját lakásomba. Nem tudom mit csináljak mert nagyon rossz igy egyedül még ahoz se nincs kihez szóljak. A lány anyja szerint még 4 évet kell várnom hogy velem legyen !

Megéri ez a sok szenvedés magamba vagy fogjak egy olyan lányt aki idovel szivesen jönne hozzám ?



2017. jan. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Csodálatosan szép kapcsolat lehet ez egy 14 éves lánnyal, ha neked az a fontos, hogy ne legyél a lakásban egyedül...

Amíg nincs 18, addig a szülő felelős érte, ha tetszik, ha nem. Otthon a helye, nem az éppen aktuális kanijánál, akivel összejárnak dugványozni.


Valóban az lenne a legjobb, ha találnál egy nagykorú lányt, aki oda megy, ahová akar, és valószínűleg korban is jobban passzol hozzád.


Tudom, hogy pedofilként ez komoly kihívás, de majd megoldod.

2017. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"..hát ez az én problímám, Maunika..."
2017. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is fogj egy nyelvtan tanárt!
2017. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"...hát, most mongyad' meg Mauni... ez e' van, őrülten szeressük egymástot, nincsen mitet tenni mán, szeretnék ahhoz hozzászólani tudjak me' mosta még ahoz sincse kihez szólalni tudók.". - jelentve. Majd, ha felnőtt ember létedre képes leszel értelmes mondatokkal kifejezni magad, akkor rendes választ is fogsz kapni.
2017. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már, az azért valahol mégis mentségére szól amiért ő is egy tizenéves szintjén van.
2017. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!