Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha látod hogy bejössz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látod hogy bejössz egy pasinak akinek van barátnője, és neked is bejön, kimutatnád felé hogy bejön neked?

Figyelt kérdés
Tegnap már kiirtam hasonló kérdést, csak most picit világosabban leirom: nem szexről van szó, hanem pl. olyan esetről, hogy már kihűltek az érzései a barátnője felé, és a pasi elkezd irántad komolyabb érzelmekkel viseltetni, de még nem szakitott a barátnőjével, mert nem tudja, te mennyire viszonzod az érzéseit.Na ilyen esetben kimutatnád felé, hogy viszonzod?
2017. jan. 12. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, számomra akinek barátnője/párja/felesége van tabu!


28N

2017. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

"...de még nem szakitott a barátnőjével, MERT nem tudja, te mennyire viszonzod az érzéseit..."

Ezesetben megállapítanám, hogy egy kapcsolatfüggő, éretlen, őszintétlen gyerek, és nem kezdenék vele - a saját érdekemben.

2017. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem mutatnám ki, és nagyon gyorsan ki is verném a fejemből az ilyen pötsfejet.

Kapcsolatfüggő, hűtlen, gyáva sza.r ember, aki nem mer kilépni egy rossz kapcsolatból, inkább kínlódik akár éveket is. De ha van már fix kapcsolata a csaj mellett, akkor otthagyja szemrebbenés nélkül.

Kivéve, ha csak játszik és hazudozik, és pár du.gás után kiderül, hogy mégis inkább marad ő abban a "s.zar" kapcsolatban, de azért köszöni hogy elszórakoztattad.


Én úgy vagyok az ilyen pasikkal, hogy ez a legrosszabb fajta, a jóisten mentsen meg tőlük, a tíz kilométeres körzetemben se tudom elviselni. Nem hogy cicázzak vele, hogy én legyek az ugródeszkája a szakításhoz, aztán majd mellettem meg keres másik nőt. Hát a kis tökömet!


De te természetesen ettől még azt csinálsz, amit akarsz, mindenkinek jogában áll saját magát olyan mélyre alacsonyítani, ahogy jól esik!

2017. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert ilyen gerinctelen pasi nem kéne.
2017. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatban vagy a nővel? Beszéltek, vagy csak messziről tetszik?
2017. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Ha kihűltek az érzések, akkor a.) tegyen azért, hogy visszajöjjenek b.) szakítson és utána kezdjen el mások felé nyitni.

Az exem sajnos ilyen volt: ha egy kapcsolat (szerinte) kihűlt, akkor azonnal elkezdett kifelé kacsintgatni. Igaz, semmit nem tett azért, hogy a kapcsolat jobb legyen (pl. közös programok, szexuális újítás, vagy hasonlók). Nem, ő ült a tévé előtt és rinyált, hogy ellaposodott a kapcsolat... Amióta szakítottunk, azóta már ugyanebben a helyzetben van az új kapcsolatában, továbbra sem tesz semmit azért, hogy megőrizze a lángot.


Az ilyen pasiknak mindig kell az újdonság varázsa, tartós kapcsolatra alkalmatlanok. És párkapcsolatban is keresik az újdonságot, de szakítani nincs gerincük (az exemmel is én szakítottam végül, miután megtudtam, hogy rendszeresen randizgat másokkal.) Ne legyenek illúzióid, hogy VELED más lenne az adott pasi. Ez egy típus, minden párkapcsolatukban ugyanazokat a hibákat követik el.

2017. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is ne miattam szakitson!Ha mindent megtett és mégsem müködik a kapcsolata szakitson.Foglalt pasi nem kell:)
2017. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%

Nem. Ez az a helyzet, amikor előre láthatod a jövőtöket. És nekem nem tetszik ez a jövőkép.

Az a személy aki egy kihűlt kapcoslatban senyved, és a párja mellől várja az újat, az egy zsákutca. Mert mi van ha megkapod a pasit? Majd ha rád un akkor egyszercsak belejelnti, hogy bocs, talált jobbat, és megy tovább.


Ez ilyen emberek nem mernek felelősséget vállalni az életükért. Ha rossz a kapcsolat tenni kell érte. Ha nem megy akkor továbblépni. De ő mindig a jó akarja és áldozatot hozni semmiért.


Nekem ez nem egy szimpatikus hozzáállás. És abban sem hitegetném magam, hogy én lennék az akit örökre képes szeretni (mert egy kapcsolatban majd mindig tenni kell a boldogságért).

2017. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Instant kiábrándulnék, ha kiderülne róla, hogy ilyen megalkuvó, gyáva féreg, aki képtelen egyedül lenni és addig nem szakít, amíg nincs meg a következő jelölt. Az ilyen gerinctelen emberektől semmi jóra nem lehet számítani egyébként sem.
2017. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy kimutattam, csak mert annyira vonzott, de máskülönben tabu, csak egyszer volt és soha többet, próbáltam ellenállni de nem tudtam, de csak flört volt.
2017. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!