Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom szakitott velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem eleg sok ido utan. Van esely arra hogy visszajon? Mennyi ido utan erdemes probalkoznom ujra nala?

Figyelt kérdés

1 evet es 4 honapot jartunk. Tokeletes kapcsolat volt.nagyot valtozott ertem ez a fiu. De 2 honapja kb, valami tortent. Sokat veszekedtunk. Szakitani akart de en mondtam meg tudjuk beszelni es meg tudjuk oldani. Sikerult is de ugyan oda visszaestunk. 1 hete idezojelesen szakitottunk de nem mondta ki soha sem veglegesen es most sem. ossze vagyok torve nagyon. rettentoen ragaszkodom hozza, szeretem nagyon. Amikor legeloszor szakitani akart mondott nekem egy olyat hogy ha szakitanek akkor 1 heten belul visszajonnek hozzad biztos. ebben a hitben elek most is. sokat nyugoltem neki ez az 1 het alatt hogy ne hagyon el mert szeretem es megvaltozom. sajnos a problemara rajottem mi volt. tulsagosan visszafogtam es az volt a baja hogy keveset volt a barataival. elismere nagy hiba. mondta nekem hogy mar nem szeret, nem tetszem neki, nem akarja a kapcsolatot, jobb neki egyedul. de en ezt valahogy nem hiszem el hogy miket mondott nekem az idok soran. oszinte volt nagyon es elhittem mindig. vajon megsokkalta ezt az egeszet hogy visszafogtam es idore van szuksege? visszajon hozzam? attol hogy mondja hogy nem szeret en meg azt erzem a lelke melyen szeret csak felgyult neki. mennyi ido utan erdemes ujra probalkoznom?

u.i ertelmes hasznos tanacsokat varok



2017. jan. 14. 14:29
 1/7 anonim válasza:
Soha.
2017. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő szakított veled, miért te próbálkoznál nála? Majd próbálkozik ő, ha úgy gondolja, ha meg nem, akkor ezt el kell fogadnod.

Lehet az is, komolyan gondolja a szakítást, mert rájött, így nagyobb a nyugalma. Ne nyomulj, ha akar valamit, majd jelentkezik, ha meg nem, akkor fogadd el, hogy nem kellesz neki.

2017. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, marhára ki lehet valaki olyanból ábrándulni, aki megváltoztat és korlátoz.
2017. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha komolyan gondolna mar reg megtette volna de 1 hete nem tudja vagy nem akarja lezarni veglegesen. huzza nagyon
2017. jan. 14. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1.Nem tudja hogy mit akar 2.Neked nincs szükséged olyan palira aki bizonytalansàgban tart csak azért mert nem tud döntést hozni még ha nehéz is3.Az ilyen pasibol nincs semmi kell a haver nappal este meg jó dugni valakit csak hogy ez nem így működik vagy elvisz a haverokkal tervezett közös programokra is vagy mehet egyedül mint szngli pasi !
2017. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint szingli
2017. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne próbàlkozz mert sokszor ilyenkor derülki hogy mennyire vagy fontos neki ne is keresd majd keres ha akar valamit !Ha szerelmes lenne beléd akkor felsem tűnne neki hogy lemondott a haverjairol sokesetben mert ez természetes dolog hogy nem te vagy a sorban a2.meg a3.meg nem hànytorgatnà fel hogy miattad nem lógtam annyit a haverokkal amennyit szeretett volna nem hibàztatna !
2017. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!