Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, fiúk! Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Van olyan múltbéli szerelmetek, akiről úgy gondoljátok, hogy ő az igazi, akit nem tudtok elfelejteni?

Figyelt kérdés

Hiába belekezdtetek új kapcsolatokba,mégse volt meg az ami abban a nőben volt? Van ilyen? Esetleg újra egymásra találtatok? Miért lett vége?

24L



2017. jan. 25. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

van. de sajnos sohasem találtunk újra egymásra.

számomra az ex, az ex. Én enm vagyok az az ember, aki visszarohnagál, mert csak pár szép szó, és újra széteszi a lábát.

Bármi miatt is lett vége, és én bármennyire is szerettem volna, sosem kezdtük újra.

Elterelem a gondolataim, elmúlt, okkal múlt el. Nem kell a szánalom szex.

26/F

2017. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van sajnos... Hogy újra egymásra találunk-e azt nem tudom. Ez fars dolog, hogy az ex az ex. Számtalan dolog miatt véget érhet egy kapcsolat, az enyém például azért ért véget, mert távkapcsolat lett belőle... De vannak szituációk ahol elképzelhetetlen, például egy hűtlenség.
2017. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem múltbeli, jelenleg is szeretem és vele el tudnám képzelni az életem. De sajnos egyoldalú a dolog. Szóval nyugodtan elmondhatjuk, hogy hiába érzem úgy, mégsem ő az igazi.
2017. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan exem akirol ugy gondoltam ő az igazi....es be is bizonyosodott!Tenyleg az...egy igazi szemét hazug utolsó xar!!
2017. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van sajnos.
2017. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Igazi Hollywood meg Disneyland hazugsága.
2017. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!