Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Volt már tapasztalatotok ilyenben?

Figyelt kérdés
Leirnátok ha volt ilyen nálatok? Mennyi idö után alakult igy? Köszönöm ha irtok :)
2017. jan. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, baratsag volt, de ferfi es no kozott nincs baratsag ezert szex is volt majd tobb lett. Azt meg vege. :)
2017. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, de első válaszoló:

Nincs barátság férfi és nő között? Mindenkit meg kell dugni? Ekkora prosztó felfogást. Persze, engem is párhuzamosan öt pasi dug, akivel baráti viszonyban vagyok és a kedvesem is legalább öt nővel csal meg engem...

2017. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2#


Nem kell esetleg egy hatodik?;)

2017. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, én sosem tudtam a lány barátaimra "úgy" nézni, én őket barátként ismertem meg, volt amelyik kapcsolatban él/élt, soha nem jutott eszembe, hogy próbálkozzak náluk.
2017. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Belegondoltam mit csinalok a barataimmal. Elmegyunk este kajalni egyet, van akivel egyik nap welnesselni voltam es ugy beszelgettunk, vagy elmegyunk nyaralni, vagy 3 napos utra kocsit venni.

Belegondoltam ha parkapcsolatban mondani: szia dragam jovo heten juliskaval leugrok gorogorszagba 3 napra rendben ?

Azert ez kicsapna a biztositekot szerintem :)

2017. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Volt már rá precedens. Végülis működik, csak visszajárhatóság nemigen van.
2017. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!