Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök a következővel állna elő?

Figyelt kérdés
1,5 éve tartó komoly kapcsolat. Szeretné a többes szexualitást és én ezt nézzem végig, orálisan elégítsem ki egy férfiismerősét, hagyjam, hogy szabadon találkozzon más férfiakkal, akik ráhajtanak.
2017. jan. 29. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Komoly egy kapcsolat lehet...ha férfi lennék elzavarnám a francba.Ez ribi, nem nő.
2017. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Tehát azt akarja, hogy ő mindenkivel kefélhessen, neked meg maradjon a nézelődés?



Hahahahahahaha. Nem.

2017. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

#2 - nem kell nézelődnie: második mondat, első vessző után...


Én nem mennék bele ezekbe. Mondjuk találkozhat más férfiakkal, legfeljebb én is találkozom más nőkkel, sőt nem is muszáj együtt lennünk. :)

2017. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én benne lennék.
2017. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Miiii?Még f @szt is szopjál?
2017. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as.


Bocsi, az elégítsem ki végéről az M nálam lemaradt. Így még rosszabb....:D

2017. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, kérdezd meg párodtól, hogy mindezek mellett miért szeretne kapcsolatban lenni veled továbbra is, mondjon egy pár konkrét okot.
2017. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Dobd ki de stílusosan menny bele vigyél oda egy nála sokkal jobb csajt olyat amire tuti be gerjedsz had lássa hogy találsz te jobbat is mint ő essetek is ott egymásnak még előtte mert tuti be sértődikmajd egy másik nő láttán de ha mégis be akar szálni ne engedd neki. Engem egyszer átvert egy oltári nagy pénz éhes k.... vele azt csináltam hogy utoljára lefeküdtem vele mielőtt szakitottam vele mikor végeztem (megjegyzem igyekeztem arra hogy csak nekem legyen jó ) egy 50ft-ost csaptam a hasára majd lefotóztam az összes ismerősének elküldtem még a szüleinek is. Nem csak bosszúbol tettem vannak akik csak így tanuljákmeg hidd el ez neki is jót tesz majd
2017. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 perverzfob válasza:
Undorító egy perverz barátnőd van b...meg.
2017. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel szakítottunk. "Ne sajnáld, hogy vége, örülj, hogy megtörtént." Azért voltak benne szép időszakok, aztán megbolondult.
2017. jan. 31. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!