Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vonzódom a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vonzódom a párom haverjához.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal és ez idő óta ismerem a haverját is.Egy társaságba járunk, együtt szórakozunk stb...kb 2 hete,nem tudom miért vagy hogyan de elkezdtem hozzá vonzódni.Elkezdtünk chatelni,teljesen általános dolgokról,mindketten szeretünk főzni,pl ilyen témában.Most volt a szülinapi bulim és előtte többet beszéltünk ,felajánlotta h ha csinálok valami kaját a bulira akkor ő át jön és főzzünk-süssünk együtt,és volt egy pár fura beszólása/kérdése arra vonatkozóan hogy biztos jó választás volt e nekem a párom. A bulin pedig volt egy olyan pillanat hogy leült mellém és nem is emlékszem már miből alakult ki de elkezdett hülyéskedni amiből az lett h lefogott én meg kiakartam szabadulni,de én is inkább poénosan vettem fel,de nem magára rántott vagy rám ült-rám feküdt és úgy fogott le,tehát semmi sze**ális dolog nem volt benne...na a lényeg a lényeg hogy sokat gondolok rá,és azt se tudom magamnak megmagyarázni h milyen értelemben,mert nem kimondottan sze**álisan,de nem is vagyok belé szerelmes,de valami van,és valami az elmúlt egy hétben megváltozott...és nem értem miért.Sosem csalnám meg a párom,mással sem,de pláne nem a haverjával,csak nem tudom mit.kezdjek ezzel az érzéssel.Volt már valaki hasonló helyzetben? Ti miként reagáltátok le? Illetve szerintetek a haver akar tőlem valamit vagy ő is valamit érez? Vagy csak én értelmezem félre? A mekkora r**anc vagy válaszok pedig kerüljenek...segítséget kérek,nem pedig h elhordjatok mindennek.

2017. jan. 30. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Minden nap van egy-két hasonló kérdés.
2017. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Közöld szegény sráccal, hogy nem szereted igazán és csak egy ribizli vagy. Meg mondd meg azt is, hogy szegénynek még a haverja is egy gyökér. Aztán jöjjetek össze, mert tök jó pár lesztek, gerinc nélkül.

Ezt a "sosemcsalnámmegapárom" szöveg meg hagyjuk már... Miért szereti megcsalás előtt mindenki erőltetni? Ha nem csalnád meg, akkor azonnal leépítetted volna a srácot. Te szimplán csak vársz valami megerősítést a sráctól vagy majd kiprovokálsz egy veszekedést a barátoddal, hogy legyen megfelelő alkalom a félrelépésre.


#1: És csodálkoznak, hogy miért nem tartják megbízhatónak őket...

2017. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy ribizli ( még), de ha valóban érzel valamit a másik srác iránt akkor tiszteld meg a párod hogy elhagyod még mielőtt barmi is lesz köztetek a masik sráccal.
2017. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

"Volt már valaki hasonló helyzetben?"


IGEN!


Nagyon érdekes, de két-három naponta feltesznek ide egy hasonló kérdést... és legyek én a nőgyűlölő, de úgy tűnik nekem, hogy ez specifikusan női probléma... Fura dolog ez, de így kicsit már megrendült emiatt a bizalmam a szebbik nem képviselőiben, akik instant szerelmesek lesznek egy random haverba, akivel csak beszélgetnek... Miért van ez? Hogy engedhetné így bárki beszélgetni bárkivel a párját, ha ilyen bajaik vannak a nőknek? Fura ez bakker.

2017. jan. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mit vártál, hogy majd mindenki asszisztál neked? Ezt benézted, te kis ringló!
2017. jan. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát,ha nem izgatna,akkor a kérdést sem tetted volna fel...

Mit tegyél?

1. Semmit,majd elmúlik,ha a helyén kezeled a havert és lekoptatod,feltéve,ha tényleg annyira,de nagyon szereted a párod (bár nem ezt írtad,hanem azt,hogy nem csalnád meg...érdekes)

2. Folytasd csak a kis macska-egér játékot,és hamarosan a "haver" lesz a bugyidban! Na,akkor igazán aktuális lesz a mit tegyek kérdés.

És még az is lehet,hogy az egészet te nézted be,és gondolsz többet a semmibe!

2017. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha már valakiben annyi gerinc nincs,hogy ne kavargasson mással a pasija háta mögött,legalább annyi eszed lenne,hogy nem a haverjával csinálod.
2017. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Örülök neki,hogy mindenki ennyire ismer így látatlanban :)

Mindenkinek köszönöm szépen a segítőkész válaszokat,hogy is szokták mondani? Mindenki magából indul ki.:) az örömöt pedig senkinek sem fogom megadni,hogy magyarázkodjak vagy veszekedjek, ha valaki ettől boldogabb akkor keressen más hülyét hozzá ;)

2017. jan. 30. 10:41
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, te amúgy most miről beszélsz? Nem látatlanban mondunk rólad dolgokat, hanem az alapján, amit magadból mutattál.

Mi köze a dolognak ahhoz a primitív és buta mondathoz, hogy mindenki magából indul ki?

Magyarázkodnod felesleges. Leírtad, hogy milyen szintet nyújtasz. Veszekedni is felesleges. Úgyis az lesz, amit te akarsz. Csak szegény pasid sajnálom...

2017. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez is rendszeres, hogy ilyenkor megsértődnek, és mindenkit lebutáznak. Nincs szükség meglepődésre. Gondolom ő sem egy buta és rossz indulatú lány, csak ez valami természetes reakció.


De tényleg, annyira érdekes, hogy mintha ez lenne az ösztön szerű, hogy akkor a válaszok után, ami nem tetszik a kérdezőnek, mert ugye azt írják, hogy "Ne csináld, és ribizli leszel, ha igen.", azok után a kérdező mindenkit lebutáz az oldalon, hogy ítélkeznek, és nem is ismernek, és stb.

De nem csak ő, hanem ez már ilyen statisztikailag megfigyelhető jelenség. Kéne ebből valami pszichológiai tanulmányt írni, hogy mi lyátszódik le az ember fejében ilyenkor, és miért :)


(LYátszódik :D Milyen csúnyán néz már ki így ez a szó :'D )

2017. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!