Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos a féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy jogos-e ha egy nő féltékeny, ha a párja egy nagyon nagystílű rendezvényre (báljellegű) nem a párjával menne. A nőnek egy olyan kifogása van arra, hogy ne menjen, amely megváltoztathatatlan. Egyébként a másik nő a párral alapvetően jóban van (a férfinek több, mint egy évtizeden át osztálytársa volt).


Ti mérgesek lennétek? A nőre? Vagy a férfire? Hogyan reagálnátok? Gondolnátok bármit e mögé?

Egyébként a másik nőnek is van egy "szerelme", bár ezt a kapcsolatot nem tudják nyilvánosan felvállalni.

Lesz amúgy egy pont ilyen alkalom pár napra rá, ahova mind a hárman mennek.


Ti erre mit mondanátok? Túlzás ez két barát között?



2017. jan. 31. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Jogos. Menjen egyedül.
2017. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a francoskrumplinak mennék egy bálra valakivel aki nem a párom. Vagy az asszonnyal megyek vagy nem megyek. Még ha ilyen csajos/pasis buli, még azt mondom ok, ha senki nem viszi a párját. Volt már, hogy elmentem kanbulira aztán mindenkinek ott volt a barátnője. Köszöntem mindenkinek és elbúcsúztam.

30/f

2017. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te spiné!
2017. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyáltalán, nem gondolnék mögé semmit. Bízom magamban, bízom a kapcsolatunkban, bízom a férjemben, eszembe se jutna féltékenynek lenni egy ilyen banális dologra. Kinek mi.
2017. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jogos. Vagy egyedül menj vagy sehogy
2017. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez ugy jőn le hogy a kedves párod arra a nôre hajt mivel vmi nem ok a nő ismerőse kapcsolatàban igy reménykedik hogy ő összejön vele!
2017. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura hogy téged nem visz !Ha mindhàrman ott lesznek te miért nem mehetsz? Azt sem hinném el hogy 3-an mennek lehet hogy csak a pàrod meg a nő megy !Ha nem tudjàk felvàllalni a kapcsolatukat akkor eleve nem értem minek kiràndulnak mutatkoznak együtt!
2017. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha válaszolni akarok a kérdésekre, akkor el kell mondjam, hogy én ki vagyok, ebben a történetben! Én vagyok az, aki nem illik a képbe, a másik nő.

Először is tisztázni szeretném, hogy SEMMIt nem érzek az említett férfi iránt, "csak" tiszta barátságot! Sőt, mint ahogy már említettem, nekem is van valakim, akit viszont szerelemmel szeretek, mindenki közül őt választanám páromul, nemhogy kettejük közül! Szóval az érzéseim felől mindenki nyugodt lehet, nincsen hátsó szándékom!

Az említett férfivel ugyanez a helyzet! Nekem mondta/mondja el, ha bántja valami a barátnőjével kapcsolatban, tőlem kér tanácsot, soha nem éreztem rajta, hogy rosszul érezné magát a kapcsolatában.

A barátnőjét is ismertem mielőtt összejöttek volna, még buzdítottam is arra, hogy mondja el neki az érzéseit.


Éppen ezért lep most ez meg engem! Tudja a barátnője, hogy annyi esélyünk lett volna összejönni még előtte, vagy amikor hosszabb ideig szakítottak, mégsem tettük! De ha ez még mind semmi, akkor valójában csak ez a nő tud a szerelmemről, arról hogy mennyit szenvedek attól, hogy ez nem egy rendes kapcsolat és hogy mennyire boldog vagyok, ha mégis néha úgy tűnik van esélyünk.

Miért csinálhatja ezt? Ja és azt még nem mondtam, hogy azért fontos, hogy elmenjünk, mert egy nagyon régi közös ismerősünk hívott meg kettőnket. A barátnőjét nem is ismeri, igazából csak a férfi miatt ment volna, engem viszont jól ismer, úgy mint ezt a férfit is! Meg amúgy is... Ennyire nem bízik magában? Vagy a párjában? Vagy bennem? Ismer minket, tudja, hogy milyen jóban voltunk már Ő előtte is. Most ez annyira tragikus dolog? Ennyi szabadságot nem enged? Nem heti szinten csináljuk ezt!


(Ja és mindhárman alatt a kérdésben azt értettem, hogy ez a pár + én, akit én szeretek az nyilván nem!)

2017. febr. 2. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azert, de ez egy jo alkalom lenne, hogy megismerje az ismeros a ferfi parjat is. Ha nekem lenne egy regebbi ismerosom, akkor evidens, hogy az uj parjaval hivom meg, hogy mutassa be ot is, nem pedig elhivom ot meg valami not, hogy jojjenek egyutt, lol. Jo nagy bunko az illeto.

Ez szerintem nem lekorlatozas, hogy egy baljellegu esemenyre, ahova altalaban a parok egyutt mennek, oda az ember parja nem egy masik random baratnovel / srachaverral megy el.

2017. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem szarul esne ha a párom egy csaj haverjàval menne bàlra !Elvileg te a bnő stàtuszban vagy de gyakorlatilag még sem !A havernőt viszi nem téged én màr rég elgondolkodnék azon hogy folytassam ezt a kapcsolatot!
2017. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!