Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mot vesztek ill. keszitetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mot vesztek ill. keszitetek valentin napra a parotoknak?

Figyelt kérdés
hatha tudtok nekem otletet adni :)

2017. febr. 2. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem filoztam rajta. Es az is lehet "kimarad" :D talan egy jo mozi? Agymozi! Arrol olvastam nemreg! :D
2017. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ünneplem, igaz párom sincs. De ha van, én mindennap éreztetem vele amit kell. Más napok lennének ünneplésre bejelőlve.
2017. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmivel, kinőttünk belőle.
2017. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem veszek neki, lehet, hogy sütök valami sütit, de lehet, hogy nem. Elvégre nem szoktam minden nap sütni, csak ha úgy van kedvem.

És igen nagy valószínűséggel, még csak nem is szekszelünk, mert itt lesz a miki.

2017. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy nagyon szellemes képeslapot és üzenetet benne, meg írtam egy dugócédét
2017. febr. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit.A Bálint nevű ismerőseimnek írok...
2017. febr. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit, mindketten giccsparádénak tartjuk, és én pl. kiütést kapok a szívektől, maciktól, meg úgy az egész hájptól.

Ha olyan idő lesz (értsd: nem szakad az eső, vagy lesz piszok nagy köd), felmegyünk a Lindenhofra (vagy a Grossmünsterhez), mert onnan gyönyörű a város, és az kvázi ingyen van. :)

2017. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!