Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőm legjobb barátnőjébe, hogyan tudnám a legkevesebb fájdalmat okozni a feleknek és megoldani ezt a szituációt?

Figyelt kérdés
Mint ahogy fentebb is írtam beleszerettem a barátnőm barátnőjébe, (lány barát) Azt veszem észre, hogy egyre több dologban hasonlítunk egymásra, és nagyon jól megértjük egymást, nem igazán tudom, hogy ez a részéről csak barátság vagy lehet-e több is. Én úgy érzem, és veszem le a jelekből, hogy ő is vonzódik hozzám. A legjobb az lenne talán, ha ő csak barátként tekintene rám, akkor ugyan fájdalmasan, de megalapozottan el tudnám fogadni a helyzetet, hiszen egyoldalú lenne ez a dolog. Ugyanakkor nagyon nem szeretném szétrobbantani a kapcsolatot a barátnőmmel és főként nem szeretném tönkretenni a két lány barátságát. Persze azt sem érzem tisztességesnek, hogy úgy legyek a barátnőmmel, hogy én már más lány irányában érzek szerelmet. Azon már gondolkoztam, hogy szakítok a barátnőmmel és egy idő eltelte után elmondom az érzéseimet a harmadik félnek, de nem tudom, ez mennyire lenne jó megoldás. Szeretnék boldog lenni a harmadik hölggyel, de tudom, hogy akkor jól megérdemelt bűntudat lesz az osztályrészem, amiért beleszerettem a barátnőm barátjába.

2017. febr. 6. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Felejtsd el. Maximum a szakitas utan sok idovel lehetne probalkozni, de addigra meg siman talalsz mast is.

Vagy szakitotok, szexeltek a baratnovel titokban ami soha nem derul ki es nem is lesz belole komolyabb.

2017. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha jó barátok, úgysem fog veled összejönni (legalábbis én nem jönnék össze a barátnőim exeivel, vagyok annyira tapintatos).

A legjobb, ha szakítasz a mostanival és nem nyitsz a másik felé, hanem elfelejted mindkettőt.

22/L

2017. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ne az erkölcstelenséget támogassuk kedves 1.

2-essel értek egyet!

2017. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ha szakit a jelenlegi baratnojevel, akkor azzal szexel, akivel akar. Ez nem erkolcstelenseg, attol meg, mert esetleg rosszul esne a lanynak, de ezert kell titokba tartani. Persze valoszinuleg ez a sracnak se opcio ha tenyleg szerelmes es a baratno se menne bele.
2017. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, pont elméleti szinten én is elgondolkodtam ilyen szitun a minap.

Hát elég cinkes lenne szakítani és összejönni a párod barátnőjével.

Én is max annyit tennék, hogy szakítanék, és ha az érzés tényleg kölcsönös és ritka stb., akkor elkezdenék több időt tölteni vele, hogy megismerjem még jobban.

Összejönni semmiképp nem jönnék vele egyből: egyrészt tényleg gáz szitu egyből a régiből ki, és a haverral kapcsolatot kezdeni...

És ezt szerintem a másik fél is teljesen megérti.

Aztán szép lassan haladva randik, ( amit nyilván senkinek nem köttök az orrára..) és ha pár hónap múlva is úgy érzitek, hogy ez szerelem és megéri a párkapcsolatot, na akkor.


Mellesleg nyilván valószínűleg szakítanod kéne, ha már a fenti részeket megfogalmaztad.

2017. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cinnamon! A baratno reszerol lenne erkolcstelen! Aki tudja, hogy a baratnojenek ez rosszul esik. Nem tudom en erem higy ez gaz. Ha te nem a te ugyed, de akkor ne csodalkozz mas hulyesegeken se ami veled esik meg es plane ne vonj le a te vilagodbol majd ezek utan kovetkezteteseket mert te csak onnan latod a vilagot... koszi
2017. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Szakíts a lánnyal, de ne azért, hogy összegyere a másikkal.

Mellesleg nekem a barátnőm pasija-exe lenne az utolsó, akire férfiként néznék... ezek után meg pláne.

Fontosabb a barátságunk, mint egy aktuális -szó szerint- farok.

2017. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, figyelj! Én nő vagyok, és fordítva már velem is megtörtént ez, bár én nem tettem semmit, szépen megvártam míg elmúlik ez a dolog, aztán szakítottam is, de nem ezért. Biztos, hogy amúgy sem jó a jelenlegi kapcsolatod, mert különben nem tetszene más, ráadásul ennyire, hogy azt írod, hogy beleszerettél. A másik csajban biztos az is vonzó, hogy még nem a tied. Szerintem ezt a helyzetet képtelenség úgy megoldani, hogy valakinek ne legyen rossz, erre hiába törekszel. és én nem mondom, hogy engedd el, aki tetszik, vagy beleszerettél, mert lehet, hogy boldogok lehetnétek. lehet, hogy a barátnőd sem annyira szerelmes beléd, mint hinnéd, és tényleg jobb lenne a barátnőjével, mert az illik hozzád jobban. de ezt neked kell tudnod! A jelenlegivel mindenképp szakíts! meglátod, utána sokkal könnyebben, tisztább fejjel fogsz tudni gondolkodni! egyelőre ne kavard bele a másik csajt! valószínűleg a másik csaj -akibe valójában szerelmes vagy- is értékelni fogja ezt, és hát valljuk be, a saját becsületedet is megmented ezáltal. csak ne kezdj el kettős játékot játszani! Nem olyan biztos, hogy olyan rengeteg idő kell, hogy teljesüljön a vágyad, csak az biztos, hogy addig is viselkedj úriember módjára és érzékeld és tartsd be a diplomácia határait.
2017. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsot, jelenleg szenved a lelkem, néha felerősödnek az érzelmeim a lány iránt, néha pedig a lelkiismeret furdalás mardos, nem könnyű helyzet az biztos.
2017. febr. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!