Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti hogy mutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy mutatjátok ki egy fiatalabb lánynak hogy tetszik nektek? És Lányok! Ti hogy közeledtek egy idősebb Fiúhoz?

Figyelt kérdés
Ez inkább a 25-30 éves férfiakhoz szól...ha nektek megtetszik valaki aki nálatok jóval fiatalabb..Ti hogy közeledtek hozzá? És lányok ti hogy közeledtek egy sokkal idősebb férfihez ha megtetszik? És hát viszonylag elég jóba vagytok

2017. febr. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha elég jóba' vagyunk, akkor elhívom randizni.
2017. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha jóval fiatalabb akkor sehogy, mert elég kevés az esélye, hogy összejöjjünk, vagy hogy komolyabb kapcsolat legyen belőle.
2017. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Aki nekem tetszik férfi mindig néz,mosolyog,ha ott vagyok,köszönünk egymásnak ,de ennnél tovább még sajna nem jutottunk.Én nem közeledek sehogy ,mert nem tudom,hogy foglalt e ,meg szerintem egy férfinak kell közelednie,nem egy nőnek. Nyílván én is nézem őt meg ilyesmi ,de ennyi. 26/N
2017. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezem, hogy kölcsönadná-e a plüssmaciját éjjelre, mert félek egyedül?! Természetesen úgy, hogy előtte megdörgöltetem a macit a nunijával.
2017. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Cink lenne ha lány létemre közelednék?
2017. febr. 8. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem lenne ciki.


Én sokat beszélgetek vele, közben gyakran nézek a szemébe, mosolygok rá. Néha megérintem a karját, vállát.

F

2017. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetésbe elegyedek vele, s a beszélgetést izgalmasabb témák felé fordítom, akár viccekkel, szemébe nézek, s remélem, hogy ad jelet, amiből tudom, igen a válasza. Csak meg kell tanulni olvasni a női testbeszédet.
2017. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetemben a lányok mondták.

Ezt a "tetszés" dolgot meg hagyjuk már, nem óvodában vagyunk. ;)

2017. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!