Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már tényleg gáz az ölelés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg gáz az ölelés az összebujas a szerelem? Nincs mar olyan lany aki igenyli hogy mindent vele csinaljon a párja? Mi történt? Ezek miert ciki dolgok?

Figyelt kérdés
33f bp
2017. febr. 7. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy rengeteg kapcsolat ezért fut zátonyra, mert ezek a dolgok idővel megritkulnak vagy teljesen el is tűnnek. Nyilván mondanom sem kell, hogy ezt főleg a hölgyek sérelmezik. Rossz tapasztalatok beszélnek belőled valószínűleg, pedig nemcsak hogy nem "gáz", hanem nagyon is fontos, főleg ebben a szenvtelen, lelketlen világban.
2017. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"ez nem a szerelmesek kora"
2017. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol hallottad hogy ezek ciki dolgok,de inkább z a ciki hogy valaki ezt gondolja.

ÉN lány vagyok,és igényelném is hogy a párom mindent velem csináljon,de ő sajnos nem teheti meg a sok munka,elfoglaltsága mellett.De amennyi időt tudunk,együtt töltünk. És folyton bújunk egymáshoz,egész nap egymás nyakán lógunk olyankor.Szerintem ez a normális szerelmesek közt.

2017. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:( nehez ilyen csajt talalni
2017. febr. 7. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig pont hogy az ellenkezőjéről van csak tapasztalatom. Megfojtanak a szeretetükkel. A szimbiózis törekvésükkel és a túlzott szeretetükkel. Alig bírok menekülni.

De lehet ez is ilyen szükséges ellentét az emberek között a kapcsolatban. Ideig óráig működik aztán az lesz amit leírtam. Valamelyik fél besokall és mehetnéke lesz. Ettől persze még ugyanúgy szereti és nem akar szakítani csak már sok.

2017. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok. De van parom is. Szerintem egy elmelyult kapcsolatban erre mindig van igeny. Max amig az ember nem "adta at" magat teljesen, ez a kapcsolat elejen lehet. Enis most vagyok 4 ev ztan bujos nem az elejen. Akkor meg nem mutattam ki ezeket, egyfajta onvedelembol. Aki parszor csalodott (nő) az talan erti mire gondolok. A pasik maskepp mukodnek... arrol nem tudok nyilatkozni.

30N

2017. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket én is igényelném. A kapcsolataim elején ezek megvoltak, aztán a másik részéről eltűnték, nekem ugyanúgy szükségem lett volna ezekre a dolgokra.

Mindenki más és más. Te is meg fogod találni azt, akivel ez összhangban van. :)

2017. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!