Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nagy korkülönbségből adódóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy korkülönbségből adódóan mindenről le kell mondanom?

Figyelt kérdés

A történetem bonyolult, de próbálom rövidre fogni.


28 éves nő vagyok.

1 éve vagyok egy viszonylag nagy nevű cégnél, mint közalkalmazott. Szeretem a munkám, sokat kell foglalkozni emberekkel, sokat vagyok emberek közt. (Recepciós)


Mikor oda kerültem, rá pár hónapra egyik munkatársam egyre csak sűrűbben lejött hozzám. Csapta nekem a szelet, de a 17 év korkülönbségből adódóan nem akartam foglalkozni vele különösebben. Elvált, külön él, tipikus hétvégi apuka.

Addig-addig rágta a fülemet, mígnem randizni nem kezdtünk. Gondoltam, azaz gondoltuk, jól érezzük magunkat párszor és kész. Ő is egy nagy csalódáson volt túl, ahogy én is. Korát meghazudtoló, intelligens, ápolt, igényes, sármos férfias férfit kell elképzelni személye alatt. Ez a "viszony" tart 4 hónapja. Titkon találkozunk, kb heti 3 alkalommal pár órára felmegyek hozzá, csak késő esténként, mert nekem is lehetetlen a beosztásom, illetve ő még 16 óra után is otthon, másodállásban késő estig tanít, mert pedagógus végzettsége is van többek közt.

Leszögezném nincs apakomplexusom.

Ugyanakkor néha kiütközik a 17 év. Heves természetű, makacs hangulatember. A kémia meg van köztünk, való igaz ez úgy indult, hogy jól érezzük egymást, de nekem korlátoznom kell egy ideje az érzelmeimet, mert sokszor megbánt, rettentően féltékeny. Nem mondom, hogy nem érdeklem, mert akkor hazudok, de érezhetően nem szerelmes és ezt tegnap este meg is mondta. Valahogy nem tudok ezzel a ténnyel megbarátkozni. Talán túlzás, de a magam részéről igyekszem megfelelni, mindent megadni neki. Sokszor nem látja be, mennyit tűrök, mennyi áldozatot hozok. Alkalmazkodom. Hozzá.

Mondanom sem kell, a gyerek téma is szóba jön olykor, neki van kettő is. Ha reálisan gondolkodom, miért vállalna ennyi idősen még egy harmadikat be..?

Ha előhozom némelyik témát, hogy mégis hogyan tovább a jövőt illetően... akkor én vagyok a rossz, mert nem tudok a pillanatnak élni. Ne tervezzek, minek? Szerinte..

Így nem tudok rá koncentrálni, nem vállaljuk fel egymást, ki tudja meddig, gyakorlatilag a közös gyerekről mondjak le...bár nem mondta ki, borítékolható. Ráadásul nem szerelmes. Szerintem igenis fontos a szerelem. Üresnek érzem így az egészet. Ha eddig nem tudott megszeretni, ezután sem fog. Fontos vagyok neki, szeret mint embert, hiányoznék neki, szexuális értelemben imád engem.. de a lényeg a szikra hiányzik. Nekem több igényem van. Nem anyagiakra gondolok, sem gyertyafényes vacsorákra, rózsával. Több közös eltöltött időre, törődésre, egymás jobban megismerésére lenne szükségem. Egy ideig azt éreztem, bele fogok szeretni és sikerült volna, de a folytonos bizalmatlanság, féltékenység, a kettőnkhöz való hozzáállása mindent kiírt belőlem.

Napok óta őrlődöm, mit tegyek. Szeretnék szerelmes lenni belé, de így nem fogok. Ha ennyire nem számítok semmit. Elvárná, hogy ezt így fogadjam el. Attól tartok nem fog menni.

Mit javasoltok? Ennyire halott ügy ez az egész valóban?

Mit rontottam el? Hogyan álljak hozzá? Ehhez az egészhez?

Amíg meg nem ismertem, jól elvoltam egymagam szingliként. Mára elképzelni nem tudom nélküle. Nekem Ő hiányozna.. nagyon...


Köszönöm előre is, ha valaki előítélet nélkül tud véleményt írni!



2017. febr. 9. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a korkülönbséggel van a baj. Hanem hogy nagyon eltérőek a céljaitok. Te egy komoly társat szeretnél, akivel családot alapíthatsz, ő meg csak amolyan pótlékot keres.
2017. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondjam, hogy ne legyen sértő... Te itt csak szexuális eszköz vagy a számára, ha nem lennél, lenne más. Lehet nem kellene rápazarolnod életed delét.
2017. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt problémáidnak semmi köze a korkülönbséghez.
2017. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereket szeretnél, le ne mondj a gyerekről csak azért mert a pasas már nem akar.. mert később bánni fogod.
2017. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán hogy jut eszedbe gyereket vállalni egy olyan emberrel, akivel semmi közös nincs bennetek, akivel szörnyed érzed magad? Ennyire ketyeg a biológiai órád, vagy mégis hogy? Ez a fickó semmibe vesz (és ennek tényleg semmi köze a körkülönbséghez), ráadásul totálisan alkalmatlan a párkapcsolatra és te még közös gyerekről ábrándozol?

Te tényleg ILYEN apát szeretnél a gyermekednek? Ilyen férfi mintát?

Mert magaddal úgy tolsz ki, ahogy akarsz, de hogy még egy gyermek életét is tönkretennéd csak azért, mert képtelen vagy kiszállni egy pocsék kapcsolatból...

Gondolkozz el ezen!

2017. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 1. és 2. kommentelővel.


Én annyit tennék hozzá, hogy te már beleszerettél, vagy legalábbis nagyon nagyon belezúgtál, ha már nem tudod elképzelni nélküle..


Olvasd el többször amit írtál:

-nem szerelmes, csak jól érzi magát veled

-a pillanatnak él, minek tervezni. Igen, ő mit tervezzen? Gondolom van háza/lakása, autója, két gyereke, mi kell még neki több azon kívül, hogy jól érezze magát és boldog legyen? Viszont előtted ott áll még az egész élet.

-megbánt téged, és féltékenykedik, pedig együtt se vagytok, csak egy ilyen kis kalandra kellesz neki.

-nem lehetsz teljesen önmagad, nem nyílhatsz meg neki, mert "korlátoznod kell az érzelmeid"

-nem veszi figyelembe az igényeid, érzéseid


Miért is akarnál egy ilyen emberbe beleszeretni? Csak unaloműzőnek kellesz, mást nem akar.

2017. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5/5-ös válaszoló. Köszönöm, hogy a tanácsadást.


Kérdésedre válaszolva, ismerem a két lurkóját és TUDOM, hogy mindent megad nekik és megtesz értük. Fantasztikus apa. Minden túlzás nélkül.

2017. febr. 9. 12:20
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha maradt egy csöpp eszed, akkor megszakítasz vele mindne kapcsolatot.

Te saját magad alatt vágod a fát? Te mindent megadsz, alkalmazkodsz, ő meg xarik bele, és még csak nem is szeret. Te ebben a történetben csak egy szex baba vagy. A +17 év már csak hab a tortán.

2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak szerintem nagy a baj...

Hát nem tudom mit mondjak. El vagyok keseredve.

2017. febr. 9. 12:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tok ertelmetlen ilyen komoly dolgokon gondolkodnod egy ilyen kapcsolatban. Teljesen tulgondolod. Ez arra van, hogy te heti haromszor felmesz, urit, dumaltok, es szia.
2017. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!