Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme egy ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy ilyen helyzetben felhozakodni az érzelmekkel, esetleg megpróbálni? Komoly válaszok, tapasztalatok érdekelnek.29F

Figyelt kérdés

Volt egy nő, akivel nagyon jó kijöttem, azonban én többet kezdtem el érezni mint barátság. Elmondtam ezt neki, smároltunk egyből, de végül elmondta, hogy csak nem érez úgy irántam, mert ő neki ilyen célja nem volt. Majd csak megtaláltuk egymást, smárolás, főként énmiattam, mert mindig belekezdtem, de csak nem lett semmi. Két évig ment ez így. Végül én is beláttam, hogy nincs értelme. Szétmentünk.


Három évembe telt, hogy kiheverjem. És úgy érezzem, tudok komoly kapcsolatot kezdeni. Addig elfoglaltam magam ezzel, azzal, na meg jól meggyászoltam ezt az egészet.


Neki volt kapcsolata azóta, de most egyedül van. Összefutottam vele a városban, hát megálltunk dumálni. Sőt elég sokszor futok vele össze úgy is, hogy nem keressük egymást. Pl. Kimentem egy szép helyre, mások is járnak oda, és ő is ott volt. Nagyon jól elvagyunk, beszélgettünk.


Nos, én már nem úgy szeretem, mint régen, de úgy érzem, feltudna éledni bennem ugyanaz az érzés. Felőle csak azt érzem, hogy dumálgat velem. Egyébként sokszor megnevettetem. Szoktam neki enyhén, nem túlzásba véve bókolni is, de nem olyan közhelyes, megszokott szövegekkel. Észrevettem, hogy jól esik neki nagyon.


Szerintetek ha hagyok időt, megtudom hódítani? nem akarok rámenős lenni, még nem hívom el sehova, mert elég friss a dolog most. Nem akarok nyomulni. Viszont rendszeresen találkozok vele, mert úgy alakultak a dolgok egy képzés miatt. Hetente egyszer.


Mit kellene csináljak most? Vagy hagyjam? Annyira nem akarok én sem sérülni. Mik lehetnek az eshetőségek? Mi lenne az okos döntés?


Köszönöm.



2017. febr. 10. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Működhet a dolog, de szerintem maradj csak ezen a szinten és figyeld őt. Ne te kezdeményezz testi kontaktust. Ha ő teszi meg az ok, ha nem, akkor több mint valószínű, hogy most sem akar komolyabbat barátságnál.

30/f

2017. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kérdésekzöme válasza:

Szia! Szerintem próbáld ki azt a módszert, hogy "semmibe" veszed. Persze ne menj el úgy mellette hogy nem köszönsz, nem állsz meg pár szóra, de próbáld meg eljátszani azt hogy nem érdekel...Ne is írj neki neten stb. Ha ő keres, ha ő jobban nyit feléd akkor nyert ügyed van, de ha nem, akkor sajna sztornó... Szerintem ez beválhat.

26L ;)

2017. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En ezzel szemben azt gondolom a legcelravezetobb egy randi kerese.Igy kimondva.Ha egyertelmuen nemet mond erre az eshetosegre,nem eroltetnem a dolgot tobbe.A nok altalaban az elejen eldontik hogy akarnak-e kerzdeni az illetovel vagy sem.Raadasul mar smaroltatok,en itt mar nagyon nem fektetnek idot es energiat a puhitgatasba.Nyilt lapokkal es kesz.N
2017. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Udv!


Lehet, hogy lepontoznak, ahogy szoktak a nyers es egyenes valaszaim miatt, de mit foglalkozol egy olyan novel, akitol meg egyenes, korrekt "valaszokat" sem kapsz, csak barkobazol rajta, hogy vajon-vajon? Legyel mar ferfi es allj ki magadert es ne pazarold az idodet egy olyan nore, aki annyira se meltat, hogy "valaszoljon" a kerdesekre. Valoszinuleg kimutattad neki az erzeseid, es nala a gyeplo. Tanacsot kersz? NE foglalkozz vele, eld az eleted, ha az elet ugy akarja, hogy egy par legyetek, osszejon. Hajra

2017. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es voltam, es meg annyit fuznek hozza, mivel ujra elolvastam a kerdesed, hogy tobb eve ismeritek egymast, es meg a "vak" is eszreveszi ennyi ido alatt egy masik ember erzeseit (tokmindegy, hogy haver vagy kevesebb-tobb), plane ugy, hogy bokolgatsz neki. Meghoditani? Minek? Lazabban allj hozza az emberi kapcsolataidhoz es helyes donteseket hozol, de igy , hogy meg ennyi ido utan is meg akarod hoditani, nem latsz tisztan az erzeseidtol. Ne legyel naiv.
2017. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hú. Nagyon hasznosnak találtam az összes választ. érdekes, amit írtok. Valahol mindegyik válaszban érzem magam.
2017. febr. 10. 11:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg azért az is ott van, hogy sok idő volt még kihevertem. ha kockáztatok, akkor úgy járhatok, mint régen, érzelmi káosz. Lehet, hogy jobb lenne egy teljesen új kapcsolatot keresnem, és biztosat. Csak hát aranyos ez a lány nagyon, de valami azt súgja; el kell engednem örökre.
2017. febr. 10. 11:47
 8/12 Kérdésekzöme válasza:
Akkor hajrá. ;) 26L
2017. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-5-s vagyok, nagy hiba, ha ezt gondolod "jobb lenne uj kapcsolatot keresnem". SZARVASHIBA. Kapcsolatot nem kell keresni, mert az jon magatol, inkabb ismerkedj es az elet majd "felajanlja" a not, akitol boldog lehetsz. Attol, hogy bele vagy zugva, nem vagy boldog mert nem viszonzott az erzes. De, ha esetleg o is ugyan igy erez irantad, ahogy te iranta (bar ketlem), de nem mutatja ki, akkor nem is lehettek boldogok egyutt sem, es kulon sem. Ha ezt megfogadod, amiket mondok, boldog lehetsz, de nem egy ilyen no miatt. Irj privatot, szivesen valaszolok, sajnos rengeteg novel ismerkedtem mar meg, de meg mindig nem ismerem a noi nemet 100%-osan es soha nem is fogom. Ezert is kar "kattogni" az erzelmeken. A megerzesedre mindig hallgass, mert az beloled jon es nem egy masik szemelybol. Tehat hallgass az erzeseidre, amik a lelkedbol jonnek es jo donteseket fogsz hozni.
2017. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ha szeret, úgyis keresni fog. De annyira nem nagy a keresés, tehát nem hiszem, hogy van értelme. tudjátok mit csinálok? Nem mutatok iránta semmit, de normális leszek vele, ha beszélünk. De nem fog semmi érzelmi többletet érezni, ennyi.
2017. febr. 10. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!