Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem idősebb koleganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem idősebb koleganőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
"Röviden-tömören" 27 éves vagyok ,van egy nálam 15 évvel iďősebb koleganőm. Van férje és gyerekei ,de a férjével nincsenek jóban ,nem is nagyon beszélnek . Az utóbbi időkben elég sokat beszélgettünk és hát én teljesen belezúgtam. Próbáltam elhívni vacsorázni kétszer , először elfoglaltságaira hivatkozva (amik tényleg vannak)azt mondta ,hogy valamikor elmegyünk. Másodjára rákérdeztem ,hogy akkor mi legyen a vacsival , amire a válasz , hogy nem lehet mert hát ő egy családos nő és bárhol ismerősbe futhatunk és meglátják egy fiatalabb sráccal akkor egyből megy a szarkavarás . Nagyjából ez a történet lényege , nem tudom van e értelme még próbálkozni valamivel ,esetleg akkor hogy nem emberek közé menni hanem nem is tudom pl kocsikázni ? Vagy mondjam el mit érzek? Köszöm a válaszokat.
2017. febr. 11. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

"nem is tudom pl kocsikázni ? "


Erősen kétlem, hogy kocsiban akarna dugni.

Felejtsd el, főleg, hogy finoman visszautasított.

2017. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne rohand le rögtön az érzelmeiddel,először a bizalmat kell kiépítened.Mivel jóval fiatalabb vagy,még ha érdekled is ,úgy gondolja csak egy kaland neked,és ha ellenáll,majd úgyis továbbállsz.Adj neki időt,hogy megbizzon benned,beszélgess vele,légy vele kedves,nem tolakodóan udvarolgathatsz,bókolhatsz neki,a munkahelyen meghívhatod,hogy reggelizzetek,ebédeljetek együtt stb,de türelmesnek kell vele lenned.
2017. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.: Nem az az elsődleges szempontom, hogy megfektessem.

2.: Igen, erre én is gondoltam ,hogy úgymond nincs tisztába a szándékaimmal. Az szerintem biztos, hogy nem vagyok közömbös számára . Köszönöm a választ, megprobálok türelmes lenni , csak elég nehéz mikor folyamatosan ő jár az eszemben. Néha aludni is alig tudok, nagyon megfogott.

2017. febr. 11. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka is felhívhatod beszélgetni,elmondhatod,hogy rágondolsz stb. szerintem jól esne neki,nagyon aranyos gesztus lenne.Épp az ilyen apróságokon múlik,hogy lássa törödsz vele.
2017. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért egy picit óvakodnék attól, hogy éjszaka hívjam, inkább délután vagy estefelé. Egyébként munkaügyre hivatkozva hívtam már, aztán kitértem egyéb dolgokra, csevegtünk, rád gondoltam címszóval még nem, de nem lenne az is ugymond érzelmileg lerohanás?
2017. febr. 11. 23:04
 6/7 anonim válasza:
27 évesen keress inkább korban hozzád illő független lányt, jobban jár mindenki.
2017. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet. De most hogy benne megfogott valami (vagy minden) nem tehetek. Szerintem.
2017. febr. 11. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!