Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek amikor elkezdtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek amikor elkezdtetek ismerkedni a párotokkal, mikor volt az a pont, amikor azt éreztétek, hogy igen, ő kell nekem?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk először nem is olyan céllal ismerkedtetek, beszélgettetek vele, hogy akartatok tőle bármit. Csak utána kattant be valami.
2017. febr. 19. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónap után, ahogy megfigyeltem, miről mit gondol, a gesztusai, stb.
2017. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remeg a keze.Ismerkedtunk mar egy ideje neten de eloben masodjara talalkoztunk, amikor elmeselte h az apja rendszeresen nyakleveseket adott neki,megserult vmi ideg es azota remeg neki.Akkor ott ugy ereztem h elete vegeig fogni akarom ezeket a kezeket es karpotolni azert mert nem szerettek.Ez az erzes 2 eve tart.
2017. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Leszart. Pár hete dumálgattunk, azt hittem minden oké, aztán hetekig leszart.
2017. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2, Lehet kicsit érzékeny vagyok ma, de ezen meghatódtam. :)
2017. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nálam nagyon lassan jött a felismerés.

Kezdetben csak jó haverok voltunk. Együtt néztünk filmeket, együtt sétáltunk este a városban, és fedeztük fel. Csak arra eszméletem, hogy mindig rá gondolok, hogy fel vagyok dobva, ha egy pillanatra láthatom, hogy érzem a jelenlétét akkor is ha nem látom merre van a környezetemben, hogy elszorul a szívem ha arra gondolok, hogy összejön mással... és persze mindenki más is érezte közöttünk a szikrát, mert kb. mindenki azt kérdezgette, hogy nem-e szeretnénk járni, mert ők már nem bírják a feszkót.

Szóval úgy voltam vele, hogy 1,5 hónap egyszerűen csak összegeztem mi a helyzet, és rájöttem, hogy beleszerettem. Ennek egyszerre örültem és ijedtem meg tőle. Az még 1,5 hónapos történet volt, mire eljutottunk oda, hogy járjunk is.

2017. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2# hasolnóan kezdődött nálunk is.. köszönöm, hogy leírtad a saját kezdeteteket, jó volt olvasni. Szívből kivánok nektek sok örömöt az életben.
2017. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsit hasonló volt mint a másodiknak.

Barátnőmnek meghalt az apja meg sokat bántották iskolában is, meg pici de nagyon szép lány. És ezek miatt különösen felébredt bennem a védelmezési ösztön, meg hogy szeretgessem ölelgessem simogassam, hogy neki is jó élete legyen ezentúl, ne olyan pocsék mint korábban. Már nem vagyunk együtt, de barátságban maradtunk és mai napig szívesen segítek neki bármiben.

2017. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En a neten ismertem meg a baratomat, es fel evig csak Facebookon es skypeon beszélgettünk. Igazabol 3-4 hónap utan ereztem azt, hogy kedvelem, vonzó ahogy kinéz, a hangja, a vilagrol alkotott felfogása. Mire személyesen találkoztunk már-már egyértelmű volt, hogy szeretjük egymást, igaz baráti talalkozasnak indult, aztán randi lett belőle ug fel ora után. :D
2017. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első talinál, úgy félóra. Akkor már tudtam, ő az aki nekem kell. Nem tévedtem, a mai napig kell, pedig már a tali után el múlt pár X év.
2017. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először csak haverként kezeltem,nem tudtam hogy akar tőlem valamit,de ő már teljesen odáig volt értem. Sokat beszélgettünk,megfogott a humora és a személyisége,úgyhogy megkértem hogy találkozzunk. Szóval ott az első randin mindekettőnknek világos volt hogy a másik az aki kell :)
2017. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!