Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy katolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy katolikus fiúba aki lehet, hogy k. anak tart engem? Lehet nála esélyem? (bocsi, hosszú)

Figyelt kérdés

Én 20/L ő 24/F. A Balatonon találkoztam először múlt nyáron, strandröplabdáztunk több alkalommal. Már akkor feltűnt, hogy milyen jóképű meg izmos és nagyon ügyesen játszott... :) Nem dumáltunk túl sokat, de abból is lejött, hogy nagyon jó fej. Csendes fiú, de amikor beszélt, az mindig érdekes és vicces volt. Utána is gondoltam rá néhányszor, hogy jó lenne találkozni, de csak a keresztnevét tudtam.


Aztán most szilveszterkor egy házibuliban találkoztunk megint, és sajnos nagyon kínosan sült el a dolog. "Mersz vagy felelsz"-et játszottunk, én már ittam is, és egy eléggé sokat mutató ruhában voltam... Ő később érkezett egy barátjával, és mondtuk neki, hogy be kell szállnia a játékba. Persze nemsokára úgy adódott, hogy őt kérdezzem, és természetesen képes voltam azt kérdezni, hogy "Mikor veszítetted el a szüzességedet?"

Ő iszonyatosan elvörösödött, lehajtotta a fejét, de aztán a szemembe nézett és hangosan, határozottan azt mondta, hogy "Én úgy döntöttem, hogy a nászéjszakán a feleségemmel fogok először szerelmeskedni."


Úgy mondta, hogy mindenki hallotta a szobában, persze mindenki lefagyott, teljesen csend volt, és tök úgy éreztem, hogy nem neki volt kínos a szituáció, hanem nekem. Bocsánatot is kértem tőle, utána a hangulat sem volt az igazi, meg a játék is leállt. Ő nemsokára elment, én meg tök szarul éreztem magam és még többet ittam, aminek nem lett szép vége...:(

Azóta iszonyat sokat gondolkoztam ezen meg Tomiról (ez a neve), és megtudtam egy közös ismerőstől, hogy orvostanhallgató és egy katolikus közösségbe jár. Én gyógytornász hallgató vagyok és persze pár napja összefutottam vele a kórházban, ahol most mindketten gyakorlaton vagyunk. Én iszonyú zavarban vagyok, amikor találkozunk, alig merek köszönni neki, pedig nem vagyok egy félénk csajszi. Ő csak mosolyog rám, mindig kedvesen, de nem merek ezek után odamenni hozzá.


Az a helyzet, hogy már biztos vagyok benne, hogy teljesen beleszerelmesedtem, mert állandóan csak róla gondolkodom és nem is érdekel más pasi, pedig több lehetőségem is lenne...


Nem tudom, hogy van-e egyáltalán esélyem nála, mert én meg vagyok ugyan keresztelve, de soha nem jártam templomba, meg 17 éves korom óta nem vagyok szűz, és azóta nem igazán fogtam vissza magamat a pasizásban. Az a vicces, hogy eddig nem is gondoltam rá, hogy ez gond lehet, de most szégyellem magam emiatt...lehet, hogy k...anak tart engem? Mit tehetnék? Hogyan közeledjek hozzá?



2017. febr. 20. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne ebbe belekezdened. Semmi kozos nincs az ertekrendetekben, a vilaglatasotokban.
2017. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem illetek össze.
2017. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy knak tart, de azt el kell fogadnod, hogy neki más az értékrendje, mint másoknak. Nyilván ezt tudja ő is, hiszen biztos nem az első ilyen volt az életében, hogy emiatt beszóltak neki. Sok kérdést le kell magadban rendezni. Tényleg akarod így, is, a vallásával, és a gondolkodásmódjával együtt? Elég komolynak tűnik az elhatározása, te ezt tudnád tolerálni? Meg még van rengeteg dolog, hogy a csendességéhez hogy viszonyulsz, vagy hogy lenne el mondjuk a barátaiddal, és hasonló. Az a baj, hogy az ilyen hülye játékok valakinek marha rosszul tudnak ám esni. Én nem vallási okokból nem voltam még nővel, de amikor haverok mondják ezt a játékot, meg az "Én még sose" játékot, hát legszívesebben felállnék és hazamennék, mert megint én leszek a játék végén a gyökér, aki "nem élt", meg nem volt nővel. 23/F
2017. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmivel sem vagy kevesebb nála, csak más az értékrendetek.Látszik, hogy egy értelmes, normális lány vagy, aki életvidám és nem veti meg a szórakozást - ezzel nincs is semmi baj, te ilyen vagy(én is ilyen vagyok és én is 20 éves :). Viszont ő sokkal kötöttebb és hasonlóan vallásos lány illik hozzá, hidd el, ha minden hétvégén misére kéne menned meg vallási gyülekezetbe járni, mikor te nemis vagy vallásos és a nemi életről is teljesen más véleményed van, valószínűleg nem tetszene már annyira, mert ez nem a te világod.Most csak az "elérhetetlenség" vonz benne téged.
2017. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt még hozzáteszem, hogy annak, hogy nem éli ki magát fiatalon, még meg lesz a böjtje. Csak most még szüzen álomvilágban él.
2017. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

"értelmes, normális lány vagy"

Lehetséges, de azért egy értelmes, normális lány nem iszik ennyit. Ha pedig mégis ilyen helyzetbe kerülne, akkor NEM iszik tovább. EGY KORTYOT SEM!

2017. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, de nem azt kérdeztem, hogy "Hogyan felejtsem el?" mert nem akarom elfelejteni, nagyon szerelmes vagyok belé napról-napra jobban...


Arra válaszoljatok, hogy hogyan közelednék hozzá? Én kész lennék megváltozni érte, mert igazából egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy úgy akarom folytatni az életemet, mint eddig, és nem láttam azt, hogy ő búval bélelt lenne, amikor beszélgettünk igen is egy vicces, humoros fiú volt.


csak az lenne a kérdésem, hogy volt-e már valaki, aki meg tudott változni egy srácért?

2017. febr. 20. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De mégis hogy akarsz megváltozni? Visszanöveszteni a szűz hártyádat nem tudod, és látszik, hogy neki fontos ez.
2017. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne te közeledj hozzá, ha ilyen régimódi típus, akkor különösen igaz lehet rá, hogy inkább ő kezdeményezne, mint "úriember". De amúgy szerintem neki olyan nő kell, akihez úgy állhat, ahogy te hozzá: felnézhet rá, mert olyan az értékrendje, amilyenre ő fel tud nézni. A bulizós lányok nem hiszem, hogy ezek közé tartoznak nála...
2017. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi ebben olyan bonyolult? Találkoztatok már több alkalommal. Hasonló tanulmányokat folytattok. Odamész, beszélgettek, aztán a többi adja magát. Annyit azért elmondanék, hogy szex nélkül házasságot kötni nagyon buta dolog. És légy tisztában azzal, hogy egy valóban hívő katolikus számára válás nem létezik. Ha összeházasodtok, és két év múlva szétmentek, ő soha többet nem lehet nővel.
2017. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!