Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, voltatok már reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már reménytelenül szerelmesek egy srácba? Hogy alakult ki és miért nem viszonozta a srác? Mennyi ideig szenvedtetek? Hogy jöttetek ki belőle végül?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok és mennyi a srác?

Mi a legtöbb, ami történt köztetek?



2017. febr. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Voltam hát. :D

Gimiben évfolyamtársak voltunk, 16 évesek lehettünk.

Előrehozott érettségit tettünk, a felkészülőteremben elkezdtünk beszélgetni. Éreztem a szikrát és a szimpátiát kettőnk között.

Aztán jött a nyár, nem beszéltünk, nem találkoztunk, csak szeptemberben. Elhívtam koncertre, moziba. Minden remek volt, azt gondoltam, hogy minden sínen van, lehet ebből bármi!

Hát, októberre összejött egy másik lánnyal, akivel a mai napig egy párt alkotnak. Legalább egy évig szenvedtem emiatt, az se segített a helyzeten, hogy közben kialakult egy baráti társaság, amiben mind benne vagyunk. Nem vagyok gerinctelen, tehát nem próbáltam sose szétválasztani őket. Ma már örülök neki, hogy ők együtt vannak, nagyon szép, működő párost alkotnak, a lány nagyon jó hatással van a fiúra.

2017. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Voltam hát,sehogy nem jöttem ki belőle,már 4 éve tart. Most is így vaygok.
2017. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most is az vagyok. 15 éves voltam, mikor megtetszett. Néha még ma is érzem a fiú iránt az érdeklődést. 9 évvel később. Semmi nem történt köztünk. Csak nagyon tetszett nekem ez a fiú. Osztálytársam volt. Tehát közel egyidősek voltunk.
2017. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magába bolondított. Már az elején valahogy éreztem h ebből nem lesz semmi. Mégis valamiért reménykedtem. Tudjátok a rózsaszín köd.Hát hiba volt. Az a legrosszabb h minden nap látom az arcát és tudom h sosem lehet az enyém... 15/L
2017. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pár arcra puszinál több nem történt.Félreértettem a közvetlenségét,randira hívtam,nem jött el.Fél évig tartott csak.


23/N,ő 25/F

2017. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam,5évig,egyszer jártunk 1hónapig,szétmentünk,kb.4év múlva megpróbáltuk újra,nem ment.Nem rajam bukott meg a dolog,ő nem bírta fent tartani a gatyáját. Ja és ez hol viszonzatlan? abban a 4évben én végig szerettem,ő rám se nézett és ott alázott meg ahol tudott. mindketten 14évesek voltunk először és 17-18 amikor megint megpróbáltuk.


Úgy jöttem ki,hogy találkoztam a férjemmel és rájöttem,milyen az igazi szerelem.

2017. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam. A neten ismertem meg, eleinte csak beszélgettünk, aztán lassan beleszerettem a lelkébe. Ő talizni akart, én nem. Végül kikunyizott egy talit, és én abban a pillanatban a testébe is beleszerettem. Sajnos ő nem szeretett bele a külsőmbe, de ezért nem hibáztathatom, mivel nagyon csúnya vagyok, ő pedig gyönyörű. Ennek ellenére nagyon hosszú viszony alakult ki köztünk. Volt közben olyan, hogy beleszeretett másba, elhagyott érte, megkívánt valakit, érte is elhagyott... De mindig visszajött a köztünk lévő lelki kapcsolat miatt. Aztán végül a rossz házassága győzött, azt választotta.

Nem tudom, mikor fogok kimászni belőle, egyelőre teljesen reménytelennek látom. Rengeteget szenvedtem már, de meg is érdemlem.

2017. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt nem is egy az elsőbe kb 5honapig voltam szerelmes aztàn elfelejtettem tanultam baràtkoztam haveraim lettek !A màsodikból màr nehezebb volt kiszeretni mert nap mint nap talàlkoztam ez volt gimiben de ràjöttem hogy más lànyt szeret aztàn kb 2évbe telt mire tuljutottam rajta !Ő akart közeledni de én ellöktem magamtol és összejött az exêvel ami nem bolt meglepő!
2017. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ami nem volt *
2017. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!