Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar-Cigány párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar-Cigány párkapcsolat működik -e?

Figyelt kérdés
Hogy viselkednek a nőkkel? Tényleg uralkodnak a nők fölött,és verik őket? (Mármint a nem magyar nőket is.)

2017. febr. 21. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg. Csak arra kellenek azoknak a nők hogy legyen aki felneveli a pujáikat. Biztos van kivétel de én nem próbálnám ki.
2017. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem műkődhet és nem hiszem, hogy minden cigányra igaz ez. Ez általánosítás, ami szörnyű. Ha csak egy kivétel van, de van kivétel akkor ez az egész bukta.



Az osztályfőnököm magyar, de a férje cigány. Többször is járt a középiskolánkba előadásokat tartani. A tanárom férje rendőr és nagyon normális, kedves mindenkivel. Többször is láttam őket együtt, ha a suliban valamit beszéltek esetleg. Csak egy kedves mosoly, vagy csak megsimogatta a karját és pont. De szerintem nagyon rendes fickó lehet. Ha nem lenne barna a bőre én megnem mondom róla, hogy cigány származású. Van nekik 2 lányuk is. Azok amúgy nagyon szépek :) egyszer amikor a párommal mentem haza felé találkoztam velük és akkor látram az ofőmet a férjével és a 2 is csöppséggel. Szerintem ebben a párkapcsolatban nincs ilyen fölé alá rendeltség viszony!! De nemtudom..aztán lehet máshogy van:D


Az apámnak a legjobb gyerekkori barátja félig cigány. Ő most gépészmérnök. De annak is van már felesége aki magyar. Hogy gyerekük van..azt nem tudom.


Szerintem ezek az emberek pont ugyan olyanok mint mi!!!:)


Nem hiszem, hogy minden cigány üti veri a nőket. És ha ez előfordul, mert persze van ilyen. Akkor ez ugyanúgy a magyarok körében is igaz lehet!!


L

2017. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a cigányok verik a nőket is, meg úgy általában mindenkit, aki nem szimpatikus nekik. Jól mondja az első, csak azért kellenél, hogy szülj nekik, és jöjjön a sok pulyáért a segély. Van persze kivétel, de nagyon kevés, és nem tudhatod, hogy pont egy ilyennel találkoztál-e. Nagyon jól meg tudják játszani magukat, ha szükség van rá. Ja, és amikor a hírekben olyat olvasol, hogy "agyonverte barátnőjét, mert az szakított vele", akkor kivétel nélkül mindig cigány az elkövető.
2017. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

A nők az alsóbbrendűek,nem ülhetnek az asztalhoz ha vendég van,a gyereknevelés az ő dolga.

Igen,verik asszonyaikat,és dicsekednek is vele.

Ez mind hagyomány és kultúra.

Agresszív(Indiából való)népcsoport.

Nagyon elenyésző a tanultak száma.

A börtönök lakossága 80%-ban roma.

Egyéb kérdés?

2017. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem párom olácigány(ők azok akik rettenetesen tisztelik a hagyományokat,értem ez alatt azt hogy a húga 16 éves korára már 2-szer volt férjnél, igen a nőnek csend a neve csak szoknya semmi nadrág). Igen a páromnak is csináltak lagzit 15 éves korába. Ilyenkor nem papiron házasodnak csak csinálnak egy bulit. Egyébként igen uralkodnak a nők felett de csak egymás előtt játszák magukat pl a férjem is ilyen de ha kettesbe vagyunk akkor mint egy kis bárány olyan. Valóban nem ülhetnek a nők egy asztalhoz a férfiakkal. De megint mondom ez csak egymás előtt mutatják hogy ők mekkora "urak"😅. Soha nem ütött meg a ferjem. Igen működik az ilyen kapcsolaz. Ja azt hozzá tenném hogy a szülei nem fogadnak el mert magyar vagyok😅 szoval nagy faj gyulolok.
2017. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szélsőséges putris ciganyoknal lehet igy megy. De én ismerek személyesen egy srácot (osztálytársam) aki cigany, 9. óta egy magyar lány a barátnője, most vagyunk vegzosek. Erős. 3-4-es tanuló a srác, szeretne majd továbbtanulni is. Szepen beszel, teljesen kulturalt. Ha nem lenne ilyen sötét a bőre meg nem mondanám, hogy cigany. :) Es hidd el a nem ciganyok között is legalabb annyi undorító ember van. Nem etnikai hovatartozás kerdese az emberség. ;)
2017. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miköze a putriságnak ehez te baromagyú.
2017. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy a magyar is megveri a feleségét ugyanugy elofordul a ciganyoknal is. Viszont ugy ahogy a magyar elhagyja a családját gyerekét éhezteti halálra veri a cigány sose fogja.
2017. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ugyanúgy a magyar is megveri a feleségét ugyanugy elofordul a ciganyoknal is."

Hát igen, csak nem mindegy, hogy melyiknél milyen arányban.


"Viszont ugy ahogy a magyar elhagyja a családját gyerekét éhezteti halálra veri a cigány sose fogja."

A plafon leszakad :D A cigányok eleve csak a segélyért csinálnak gyereket, aztán a segélyt meg elisszák, elcigizik, eljátsszák.

2017. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Egyéb kérdés?"


Mi az hogy egyéb kérdés? Hogy flegma vagy,attól még nem ér többet a válaszod!!!

2017. febr. 22. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!