Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közel a 35-höz érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a 35-höz érdemes még próbálkozni, párkapcsolatot kialakítani? Volt, van férfi, akinek akkorra nem vagy csak nagyon kevés párkapcsolata alakult, ami azt eredményezte, hogy feladja az egészet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél párkapcsolatot, akkor érdemes próbálkozni.
2017. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne viccel, 35 évesen?Hát persze,hogy próbálkozz!Ha megnézed sokan vannak olyanok, akik tanultak, majd egzisztenciát teremtettek, és elszállt fölöttük az idő. Csek keresgélj, ismerkedj!
2017. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni, egyszer megtalálod azt akit keresel.
2017. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kinaban tobb mint 200. 000000 szingli van mert karriert epitettek. Es onaluk a lanyok 28 eves kor utan nem mehetnek ferjhez mondvan tulkorosak. Az elobbi szamot (28-40) ertettem. Megnyugodhatsz nem te vagy az egyeduli a foldkereksegen. :D
2017. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elváltam de nem adtam fel hogy megtaláljam újra a párom. Bármikor összefuthatsz valakivel akivel kölcsönösen jön a hoppá :)
2017. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem egy mélyen vallásos katolikus lánnyal. Az apja görög katolikus pap. Ismerkedünk. Az egyetlen akadályozó tényező, hogy nem tartozom sehová, inkább vallom magam nihilistának. Viszont soha még olyan szeretetet nem éreztem senki iránt, nem olvastam ki olyan szelídséget a szemekből. A vallás közénk áll. Mit lehet tenni?
2017. febr. 22. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért áll közétek? Nem tudjátok elfogadni, hogy különbözőek vagytok, és te horgászaton töltöd a vasárnap reggelt, ő meg misén? Vagy mi a gond? Kényszerítenek, hogy legyél olyan, mint ők? Ez esetben mérlegelned kell, hogy fontos-e annyira a lány, hogy változz a kedvéért, vagy a jelenlegi életszemléleted a fontosabb.
2017. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerinte csak akkor tud kialakulni igazi kapcsolat, ha a másik is lemegy vele a templomba, mert ad egy pluszt a közösen megélt élmény. Ugyanakkor az egy élethazugság lenne, ha én lemennék a templomba. Ott hinni kell, nyitott lelkűnek lenni.
2017. febr. 23. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja! Tehát elvárja, hogy olyanná válj, mint ő. Ez felejtős, sajnálom. Ilyet nem kérhet. Vagyis kérhet, tiszteletből el is mehetsz vele, de nem várhatja, hogy olyanban higgy, amiben nem akarsz.

És ő? Miben hajlandó változni a kedvedért?

2017. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretné feladni a vallását. Változni nem igazán hajlandó.
2017. febr. 23. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!