Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy egyetemre járunk a fiúval akivel alakul már egy ideje valami. Most második félévben sok közös óránk van amin a baráti köre is mindig ott van. Nekem köröm nincs csak egy legjobb barátnőm. Van lyukas óránk amin ők általában csinálnak valamit. A fiú hívni szokott engem is, azonban mindig visszautasítottam mert a barátai tudomást sem vesznek rólam. Nekem az jött le hogy valamiért nem bírnak bár az okát nem tudom mert nem beszélgettem még velük. Azonban cikinek érzem hogy ezekben a lyukas órákban mindig egyedül vagyok (a barátnőmmel nincs lyukas órája) úgyhogy úgy döntöttem legközelebb velük tartok de félek a helyzettől hogy úgy tesznek mintha ott se lennék és kínosan érezném magam. Nem vagyok amúgy sem beszédes úgyhogy nem tudnék érvényesülni mert ők egy hangos társaság. Szerintetek csatlakozzak ilyenkor hozzájuk? Vagy mit kéne tennem? Hogy viselkedjek velük?

23/L



2017. febr. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozz, sokat nem veszíthetsz. Velem is ugyanez történt tavaly, csak azóta a srácnak lett barátnője, viszont még most is jóban szeretnénk lenni, csak kicsit komplikált az egész. Nem is ez a lényeg, hanem mikor a haverjaival volt konkrétan eleinte álltam és csak hallgattam miről beszélgetnek, nem is tudtam volna hozzászólni a témához. Aztán egy idő múlva beleszoktak ők is és én is és néhány haverjával már jóban vagyok, ha összefutunk valahol is leállunk beszélgetni. Szóval nyugodtan menj velük
2017. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy nem bírnak, csak még ismeretlen vagy a számukra, ezért kicsit feszengenek.
2017. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj hogy társaságban nehezen nyílok meg ezzel lehet lesz még gond :(
2017. febr. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!