Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokban különbözök a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokban különbözök a legtöbb nőtől/lánytól. Szerintetek ezek a különbségek, jók, vagy rosszak? Mit gondolnak róla a férfiak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, egy pár dologban más vagyok, azonban nem tudom eldönteni, nekem ez előnyös, vagy sem.

Nem igazán szeretek vásárolni, se ruhát, se cipőt, se sminket, se semmi ilyesmit. Unalmasnak és fárasztónak találom. Egy írószerboltban (rajzos vagyok), vagy játékboltban (PC játékok, ha nem is játszom velük, gameplayt nézek), könyvesboltban vígan és lelkesen nézelődök.

Nem szívesen nézek romantikus filmeket, szívesebben nézek akciófilmeket, szuperhősfilmeket, még horrort is (csak egyedül félek). Habár nem nézek sűrűn focit, vagy bármilyen sportot, és nem vagyok kő kemény rajongó, szívesen leülök nézni a meccseket, nem unatkozok közben, bele tudom élni magam.

A környezetemben lévő lányok nagyon sokat pletykálnak, kibeszélnek, kiközösítenek másokat, állandóan ott dolgoznak a háttérben. Na, én ezt ki nem állhatom, és nem bírom megérteni. Leginkább ez, és amiatt, hogy nem tudok sármos színészekről meg romantikus filmekről, divatról beszélni, nem is jövök ki olyan jól a lányokkal.

Szintúgy nem akadok ki azon, ha valaki nem veszi észre, hogy más a hajam vagy új a cipőm. Legtöbbször én sem veszem észre, nem igazán foglalkoztat hogy mások miben járnak, pont emiatt, ha valaki ugyan abban a ruhában van, mint én, kicsit sem zavar.

Nem szívesen hordok túl rövid nadrágokat, szoknyákat, haspólókat, nagy dekoltázsú felsőket. A visszafogottabb, kényelmes ruhadarabok híve vagyok, persze, ettől függetlenül szívesen felhúzok testhezállóbb darabokat is, szintúgy rövidnadrágokat, ha nem lóg ki belőle a fenekem. Az nagyon zavar.

Nem dőlök jobbra-balra a Valentin naptól, igazából nagyon nem is érdekel. Szintúgy nem zavar, ha valakinek van barátja, nekem meg nincs.

Többre értékelek egy közösen elkészített és elfogyasztott vacsorát, mint egy éttermi ebédet, egy kellemes sétát, mint egy luxushétvégét, egy kreatív, hasznos (és normál/olcsó áron kapható, vagy egyedileg készített) tárgyat, mint a drága ajándékokat, sőt, kifejezetten frusztrál, ha valami drágát kapok.

A dicséretekre, bókokra nem tudok "jól" reagálni, főleg, ha a külsőmre vonatkozik, leginkább zavarba jövök a dologtól, és csak annyit nyögök ki, hogy köszönöm.

Nem akarok elérhetetlent játszani, de könnyen kaphatót sem.

Igazából még van pár, de ennyi jutott eszembe hirtelen, és már így is biztos eléggé hosszú lett...


Szerintetek ezek inkább jó, vagy rossz tulajdonságok? Tudom, talán könnyebb egy olyan emberrel kijönni, aki nem shoppingol órákon át, nem akar drága ajándékokat meg felhajtást... De ugyanakkor néha úgy érzem, ezekkel a tulajdonságaimmal elveszítem azt, amitől nőnek tarthatnak. Talán hülyeség, de azt látom, hogy leginkább azoknak van barátjuk, akik ezekben az ellenkezőim...



2017. febr. 22. 23:33
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Yep. Baromi hosszú lett.
2017. febr. 22. 23:34
 2/36 anonim ***** válasza:
49%

Hosszútávra jobb, rövidtávra rosszabb. Megközelítés szempontjából viszont igen kellemetlen.

Ami a normától eltér, tehát fura az gyakran taszítóan hat. Viszont, a külső megfog, a belső megtart. Ha valakit megfogsz, és szóba elegyedik veled, tehát időt és energiát áldoz rád, akkor a tulajdonságaid megnyerőek. Azonban ha csak úgy oda sodorja az élet és leül melléd diskurálni nem valószínű, hogy újra lefog.

2017. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%
Röviden: az, hogy kevésbé vagy nőies, nem gond. Az, hogy alacsony az önértékelésedm az kapcsolatromboló.
2017. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
56%

Én pontról pontra ez vagyok!! Detto!

A pasikat ez elilyeszti, de ez van, majd jon olyan akinek bejon. Nem tudok vele mit csinalni. De plazapics@@@ nem leszek sose! :D szal pacsi kérdezo!

2017. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kettes válaszoló, honnan veszed, hogy alacsony az önértékelésem?

2017. febr. 22. 23:53
 6/36 A kérdező kommentje:
Pacsi #4! Jó tudni, hogy vannak még sorstársak :D
2017. febr. 22. 23:54
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, hogy el kell keserítenem téged, de egyáltalán nem vagy különleges. Attól, hogy csak a plázacicákat vagy a nőcis nőket észleled nem vagy tök egyedül a világon, teljesen átlagos vagy.
2017. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#7: Egy szóval sem mondtam, hogy különleges lennék, nem tudom, te ezt miből vetted. Ahogy láthatod, itt is felbukkant egy hozzám hasonló :)

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy az emberek különleges vagy, tökéletes hozzáállás, és efféle dolgokkal kábítsanak. Ha ezt akarom hallani, mindezt anyukámnak mondom el, aki úgy szeret, ahogy vagyok.

Azért írtam ki, mert kíváncsi voltam mind nők, mind férfiak véleményére ezzel kapcsolatban, hogy mennyire szerencsés ilyennek lenni.

2017. febr. 22. 23:59
 9/36 anonim ***** válasza:
65%

"Többre értékelek egy közösen elkészített és elfogyasztott vacsorát, mint egy éttermi ebédet, egy kellemes sétát, mint egy luxushétvégét, egy kreatív, hasznos (és normál/olcsó áron kapható, vagy egyedileg készített) tárgyat, mint a drága ajándékokat, sőt, kifejezetten frusztrál, ha valami drágát kapok. "


Ezzel megfogtál. De persze, ahogy korábban mondták, nem vagy egyedül. Eddig hét lánnyal volt kapcsolatom, ebből kettő szerette a "nőcis" dolgokat, de mind jobban értékelte a közös vacsi-sütést/főzést, ésatöbbi-ésatöbbi.. Megjegyzem nem olyan lányok vagytok, akibe minden sarkon belefut az ember, de azért nem is fehér hollók.. :)

2017. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

#9: Persze, ez egyértelmű. :) Csak sajnos szerencsétlenül jártam, és a környezetemben nincs sok hozzám hasonló ember, nem igazán tudom ezt senkivel megbeszélni. Ezért is írtam ki, hiszen tök idegen emberek valószínűleg őszintén fogják elmondani a véleményüket.

De, ez jó hír! Ezek szerint tényleg nem reménytelen a helyzet, csak keresni kell. :D Az általam látott példák miatt kezdtem elég reménytelenül érezni magam. :)

2017. febr. 23. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!